Один з трійки мобільних операторів запустив вигідну пропозицію

"Київстар" запустив вигідну пропозицію для громадян з інвалідністю. Дана категорія українців може скористатися спеціальними тарифами. Інформація була розміщена на офіційному сайті компанії.

Київстар. Фото: скриншот YouTube-видео
Київстар. Фото: скриншот YouTube-видео

Один з китів мобільних операторів запустив вигідну послугу. Тепер абоненти можуть підключити спеціальні тарифи «Дзвінки для батьків» і «Інтернет для батьків». Вони доступні для підключення громадянам, що є інвалідами першої та другої груп.

Дані послуги вміщають в собі базовий набір послуг, за меншу вартість на місяць, ніж у звичайних пропозиціях. У компанії відзначають, що тарифи для батьків були випущені спеціально для громадян старшого віку, у зв'язку з їх побажаннями та потребами. На сьогодні даною послугою користується близько 300 тисяч клієнтів, що і підтверджує популярність новинки.

Разом з тим "Київстар" отримує безліч побажань, в які пропонують розширити перелік тих, хто може скористатися даною пропозицією, у зв'язку з чим дана послуга стала доступна і для громадян з інвалідністю незалежно від віку.

Одна з великих мобільних компаній "Київстар" всіма силами намагається зробити сучасний зв'язок доступним для всіх українців і можливо, нова послуга допоможе абонентам бути завжди на зв'язку з рідними та близькими, а також скористатися всіма привілеями мобільного інтернету, при цьому витрачаючи менше коштів.

При підключенні послуги «Дзвінки для батьків» абоненти заплатять 75 гривень в місяць і отримають безліміт на дзвінки всередині мережі. Вартість дзвінків на інші оператори складе 0,50 гривень за хвилину. Даний план створений для тих, хто не користується мобільним інтернетом.

А ось тарифний план «Інтернет для батьків» створений для громадян, що користуються мобільним інтернетом. Вартість послуги становить 100 гривень в місяць. Він охоплює 5 000 МБ інтернету, безліміт на дзвінки всередині мережі та 50 хвилин на дзвінки інших операторів.

Відзначається, що в дану пропозицію включений і домашній інтернет. Перші два місяці обійдуться клієнтам в 75 гривень, щоб оцінити всі переваги даного плану і прийняти рішення про його підключенні.

Щоб підключити нову послугу, потрібно відвідати фірмовий магазин Київстару і підписати договір. При собі потрібно мати документи, що підтверджують особистість та документи щодо інвалідності.

Нещодавно Стіна ділилася оглядом найвигідніших пропозицій від мобільних компаній.

Також Стіна повідомляла, що "Київстар" запустив черговий вигідну пропозицію.

Ще Стіна писала, що Viber додав нову можливість.

Популярные новости сейчас

Украинцы будут со светом дольше: в Минэнерго рассказали, когда время отключений сократится

Минимальная пенсия в 4186 грн: как вырастут выплаты с 1 декабря

Сильные морозы и снег: синоптики предупредили о погоде на сегодня

Украину накроет лютый мороз: уже на этой неделе температура упадет далеко за минус 10

Показать еще