Найбільший мобільний оператор України порадував клієнтів корисною послугою

Незважаючи на те, що більшість людей користуються передплаченими послугами мобільного зв'язку, контрактних абонентів залишається все так само чимало, і вони нерідко отримують дуже цікаві пропозиції. Зокрема, найбільший український мобільний оператор "Київстар" запустив дуже потрібну послугу, про яку розповідається на офіційному сайті компанії.

Магазин "Киевстар". Фото: скриншот YouTube-видео
Магазин "Киевстар". Фото: скриншот YouTube-видео

Йдеться про інтегровану прямо в телефон SIM-картку eSIM, якою можуть користуватися контрактні абоненти. Ті, хто уклав з мобільним оператором договір зможуть підключити відразу 5 різних номерів і без проблем між ними перемикатися. Варто відзначити, що раніше ця функція була доступна виключно для абонентів передоплати.

У компанії розповіли, що дана функція поступово набирає популярність і їй прогнозують чималі перспективи в майбутньому. Відповідно до статистики, чисельність клієнтів з eSIM у своїх смартфонах, зросла на 160% з того моменту, як вона стала доступна для абонентів передоплати. В "Київстар" також перерахували переваги технології, які свідчать про те, що вона незабаром знадобиться багатьом:

  • Високий захист. Абонентам не знадобиться міняти картки зі слота, а просто перемикатися між ними.
  • Активація послуги здійснюється через додаток мобільного оператора або в фірмових магазинах.
  • Підключення для бізнес-клієнтів проводиться дзвінком менеджеру або в фірмовому магазині.
  • Можна перейти на інший гаджет в стаціонарному порталі компанії на ПК.
  • Послуга активується абсолютно безкоштовно.

Варто зазначити, що подібна послуга стала доступною для українців ще восени минулого року. Конкуренти мобільного оператора ввели цю послуги трохи раніше - Vodafone запустив пропозицію в липні минулого року, а Lifecell і "ТриМоб" - в листопаді 2019 року.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що мобільний оператор «Vodafone» роздає абонентам гроші за втрачені гаджети.

Також повідомлялося, що експерти розповіли, з яких причин користувачі хочуть відмовитися від програми «Приват24».

Крім того, експерти розповіли, як правильно потрібно заряджати свій смартфон.