Мобільний оператор «Київстар» запровадив нову послугу для абонентів

Так, тепер абоненти можуть скористатися sim-картою нового покоління. Така інформація з'явилася на офіційному порталі компанії. Стало відомо, що пропонують клієнтам і як підключити нову функцію.

Київстар. Фото: YouTube, скрін
Київстар. Фото: YouTube, скрін

У компанії розповіли про запуск eSIM. Відомо, що під'єднати електронну sim-карту вже можуть контрактні абоненти та бізнес-клієнти. Основна перевага eSIM в тому, що вона вже вбудована в гаджет, а активувати її можна за допомогою інтернету. Як підключити послугу контрактним абонентам:

    • Звернутися в магазин мобільного оператора «Київстар» з паспортом;
    • Скористатися додатком «Мій Київстар».

Як підключити послугу бізнес-клієнтам:

    • Звернутися в магазин мобільного оператора «Київстар»;
    • Звернутися до персонального менеджера.

Фахівці відзначають, що в електронної sim-карти є можливість використання на різних гаджетах. Наприклад, якщо у вас два мобільних телефони. Що стосується «розумних годин», то там поки що така послуга недоступна. Можливо, це зміниться в майбутньому. Крім того, перехід на таку sim-карту абсолютно безкоштовний. Експерти також пояснили, що при використанні цієї послуги до однієї електронної карти можна приєднати до п'яти номерів різних операторів. Тобто, більше не буде необхідності купувати десятки пластикових sim-карт.

Важливо, щоб пристрій, на який підключається послуга, було сертифіковано в нашій країні. Якщо ви купляли свій гаджет в офіційному магазині, то проблем з цим виникнути не повинно. На порталі «Київстар» опублікували повний список гаджетів, яким доступна послуга, а також інструкцію підключення нового виду «сімки» для iOS і Android:

Інструкція для iOS

Інструкція для Android

Перелік пристроїв, що підтримують eSim

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що мобільний оператор «Vodafone» роздає абонентам гроші за втрачені гаджети. Стало відомо, як можна застрахувати свій мобільний телефон.

Також повідомлялося, що експерти розповіли, з яких причин користувачі хочуть відмовитися від програми «Приват24». Стало відомо, чи є сенс видаляти інтернет-банкінг зі свого телефону.

Крім того, експерти розповіли, як правильно потрібно заряджати свій смартфон. Стало відомо, що більшість людей робить не так, і через що можуть ламатися акумулятори.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще