Українцям розповіли як отримати потрібну інформацію з державних реєстрів

Велику частину інформації, що міститься в державних реєстрах, можна отримати с легкістю. Лише декілька натиснень мишкою - й все що вам потрібно перед вами. Міністерство юстиції на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook дало детальну інформацію як це зробити та які документи для цього потрібні. Варто зазначити, що ця процедура дуже легка.

Поиск информации. Фото: скриншот YouTube-видео
Поиск информации. Фото: скриншот YouTube-видео

Єдиний державний реєстр юридичних, фізичних осіб і цивільних формувань. Для того, щоб отримати інформацію фізичним особам, потрібно ввести прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані та РНОКПП, раніше це був ідентифікаційний код або ІПН.

Юридичним особам потрібно вказати повне та скорочене найменування, а також код ЄДРПОУ. Щоб отримати інформацію окремому підрозділу юридичної особи потрібно ввести повне найменування та код ЄДРПОУ.

У відомстві зазначають, що дана послуга безкоштовна, а ось для отримання додаткової інформації доведеться заплатити 0,05% від прожиткового мінімуму для працездатних громадян.

Інформація в електронній формі складе 75% плати, встановленої за надання відповідного документа в паперовій формі. За надання документа в паперовій формі доведеться заплатити 0,07% від мінімуму.

Державний реєстр прав на нерухоме майно. Для отримання інформаційної довідки потрібно вказати адресу, реєстраційний номер об'єкта нерухомості, кадастровий номер земельної ділянки, ідентифікаційні дані фізичної та юридичної особи. За дану послугу потрібно заплатити 0,025% від суми прожиткового мінімуму для громадян.

Якщо інформація потрібна в електронній формі, то сума складе 0,0125 від мінімуму, а за отримання інформації адвокатами, нотаріусами або іншими представниками влади - 0,04% від мінімуму.

Відзначається, що можна скористатися мобільним додатком, завдяки якому можливо отримувати потрібну інформацію з державного реєстру в реальному часі.

Державний реєстр обтяжень нерухомого майна. Пошук інформації здійснюється за реєстраційним номером запиту, реєстраційними даними предмета обтяження і даними про боржника. Вартість послуги становить 50 гривень.

Державний реєстр актів цивільного стану. Для отримання інформації потрібно оформити заявку та отримати витяг з обраного відділу. Варто зазначити що витяг зможуть отримати громадяни у віці понад 16 років.

Для отримання даних буде потрібно запит встановленої форми, паспорт громадянина України, документ, що підтверджує сімейні або родинні стосунки, документ свідчить про оплату за видачу документу. Послуга коштує 73 гривні.

Єдиний реєстр державних формувань. Пошук інформації здійснюється за назвою державного формування - реєстраційний номер запису в Єдиному реєстрі, стан, повне або скорочене найменування, номер і дата видачі свідоцтва та дату легалізації. За дану послугу платити не потрібно.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще

Єдиний реєстр довіреностей. Отримати витяг щодо власної персони, можна після письмового звернення в будь-який державний реєстратор. Для цього потрібна заява, паспортний документ, ІПН. За документ в повному обсягові, потрібно заплатити 34 гривні, а за скорочений - 25,50 гривень.

Спадковий реєстр. Інформацію можна отримати в деяких випадках. Наприклад, ви є фізичною особою-заповідачем і стороною спадкового договору, спадкоємцем померлого після пред'явлення свідоцтва про смерть.

Для отримання даних потрібно звернутися до будь-якого державного реєстру із заявою, паспортами, ІПН, примірником спадкового договору. Для отримання документу спадкоємцями, потрібно надати свідоцтво про смерть. Вартість послуги - 51 гривня.

Єдиний реєстр боржників. Пошук проводиться за прізвищем, ім'ям та по батькові боржника, його номером реєстрації облікової картки платника податків, датою його народження і категорією податку. Послуга безкоштовна.

Нещодавно Стіна розповідала, що в Україні можуть подорожчати квартири в новобудовах.

Також Стіна писала, що в Україні зміняться податкові ставки.

Ще Стіна повідомляла, що в нашій країні змінили правила щодо мийних засобів.