Кабмін подав важливий законопроєкт

Про власне житло мріє кожен українець, але не у всіх є можливість його купити. Українцям, які вирішили придбати житло в новобудові, потрібно знати важливу інформацію. Кабмін пропонує внести в Податковий кодекс важлива зміна. Законопроєкт №5600 вже зареєстрований в Раді.

Новобудова. Фото: скріншот Youtube-відео
Новобудова. Фото: скріншот Youtube-відео

У документі уряд пропонує ввести податок на додану вартість (ПДВ) для операцій з продажу побудованого житла.

Вказується, що за перше постачання житла, тобто передачу у власність покупця, а також за послуги зі спорудження замовником такого житла, потрібно буде сплатити податок.

Крім цього, в законопроєкті також є пункти з пропозицією підвищити податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) від продажу третього і всіх після цього наступних об'єктів нерухомого майна з 5 до 18%.

Варто відзначити, що більшість із зазначених в документі пунктів можуть набрати чинності вже з наступного місяця поточного року, тобто липня.

Нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заспокоїв українців новиною про те, що підвищення загальнодержавних податків не буде. Їх сплачують підприємства та українці.

Також не повинна змінитися система оподаткування для фізичних осіб і представників малого, а також середнього бізнесу. При цьому, для великого бізнесу їх підвищать і таким чином сподіваються на надходження до бюджету 60 млрд доларів на рік. Законопроєкт уже схвалив Кабмін на початку травня.

Однак, може відбутися перегляд деяких акцизів, зборів та екологічних платежів. Прем'єр зазначив, що поки тільки в уряді точаться дискусії та підрахунки, які проводить Мінфін.

Ті сфери, які показують високу рентабельність, можуть зіткнутися з підвищенням податків для того, щоб наповнити бюджет.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що Мін'юст поділився корисною інструкцією, як оформити на себе нерухомість в новобудові.

Також ми писали, що українців попередили, ніж може бути небезпечно часткове утеплення багатоквартирних будинків, на кону здоров'я громадян.

Нагадуємо, що названий граничний розмір житлоплощі, від якого залежить, чи буде призначено субсидію.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще