Найближчим часом буде запущений пілотний проєкт, який передбачає безкоштовне паркування

Стало відомо, що в Міністерстві соціальної політики розробили нову пільгу для українців, яка передбачає безкоштовне паркування автомобіля. Про це повідомляється на офіційній сторінці органу в Twitter.

Пільги українцям. Фото: скріншот Youtube-відеоВ середу, 2 червня, заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку і цифрових трансформацій Валерій Бушков провів робочу нараду, на якій були присутні представники Київської міської державної адміністрації.

Під час наради фахівці обговорили питання впровадження нових соціальних сервісів для представників пільгових категорій населення. За словами Валерія Бушкова, в першу чергу були розглянуті проблемні питання щодо реалізації прав пільговиків на безкоштовне паркування транспортного засобу.

Згідно з даними, нова пільга буде передбачена для представників з інвалідністю, учасників бойових дій, а також іншим пільговим категоріям, які знаходяться в Єдиному державному автоматизованому реєстрі громадян.

Завдяки створенню єдиної інформаційно-аналітичної системи, яка буде направлена на призначення та отримання соціальної допомоги у вигляді поліпшення якості соціальних послуг, українці отримають можливість наблизитися до нових, максимально зручних соціальних сервісів.

За словами заступника голови Мінсоцполітики, на цю мить вже створено пілотний проєкт ЕІССС, за допомогою якого можна буде об'єднати всі державні реєстри. Найімовірніше, що проєкт буде реалізований до його повного завершення. Оскільки інформаційний обмін реєстрів можна буде доопрацювати навіть після його впровадження.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що в Кабінеті міністрів вирішили ввести нові вимогли щодо територіального розміщення ЦНАП.

Також портал Стіна повідомляв, що в Кабміні не будуть примушувати українців переходити на отримання виплат від держави на банківську карту.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що в столиці України можна придбати київську прописку.