У Мінсоцполітики розповіли про роботу, "виконану для забезпечення захисту дітей"

Попри важкий карантинний рік, у відомстві брали та реалізовували багато рішень. Про це сказала Марина Лазебна, міністр соціальної політики України. Вона виступила на всеукраїнській нараді з питань захисту прав дітей, сказано на сторінці Мінсоцполітики в Twitter.

Оформлення субсидій. Фото: скріншот Youtube
Оформлення субсидій. Фото: скріншот Youtube

Глава відомства назвала ряд рішень, щодо захисту дітей, які були прийняті протягом року. Серед досягнень - збільшення розміру допомоги на дітей, на яких встановлено опіку чи піклування з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів. Для дітей з інвалідністю до 3,5 прожиткових мінімумів.

Також підвищена допомога малозабезпеченим сім'ям в яких виховуються діти, а це збільшення виплат на кожну дитину з 85% до 130% прожиткового мінімуму.

Крім того Мінсоцполітики розширило програму субсидії для населення, зокрема для багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу, яким субсидія нараховується поза нормами. Керівниця міністерства також заявила про новий вид карантинної допомоги для дітей ФОП.

Марина Лазебная також розповіла про нові обмежувальні нормаи, які розробляло міністерство. Наприклад, це заборона на продаж електронних сигарет дітям, які не досягли 18-річного віку. Також посилено адміністративну відповідальність за порушення правил торгівлі.

У ряді підвищень норм виплат Лазебна назвала підвищення розміру державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю постраждалих від вибухонебезпечних предметів.

Варто сказати, що на всеукраїнській нараді з питань захисту прав дітей були присутні глава Уряду Денис Шмигаль, а також новий міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Як писав портал Стіна, український уряд визначився з медпослугами, які будуть надаватися безкоштовно для дітей.

Раніше Стіна інформувала, що стало відомо, для кого вакцинацію від Коронавірусние захворювання стане обов'язковим.

Нагадаємо, в Кабміні заявили, що збільшать виплати при народженні дитини, скільки отримуватимуть новоспечені батьки.

Популярные новости сейчас

Умопомрачительный рестайлинг "Запорожца": умелец сделал из старого ЗАЗ-965 настоящее произведение искусства

Полиция усилила "охоту" за украинцами без масок в общественных местах: названа сумма штрафа

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Показать еще