Пільговий тариф на електроенергію по одній гривні за кВт збираються повернути

Як відомо, в Україні збираються підвищити тарифи на електроенергію. Однак, дебати та дискусії на тему, яким буде тари на світло ще тривають. Остаточного рішення ще не прийнято. Про тарифи на електроенергію розповідає Youtube-канал "Народна думка".

Платіжка. Фото: скріншот Youtube
Платіжка. Фото: скріншот Youtube

Відомо, що пільговий тариф, який діяв для економних українців збираються повернути, але вже не по 0,90 грн., а по 1 грн. У відео нагадали, що коли Володимир Зеленський ще тільки йшов у Президенти, досить багато говорив про комунальні тарифи, про платіжки, та обіцяв зменшити тиск на українців, які майже 100% свого доходу віддають на комунальні послуги.

Була така вимога зменшити цей тиск, в рамках цієї вимоги було зроблено багато кроків, але в результаті виходить так, що все тільки дорожчає.

Одним з таких рішень, ймовірно, буде повернення пільгового тарифу. Про це заявив голова комітету з питань житлово-комунальних послуг Олег Попенко. Він написав на своїй сторінці у Fаcebook, що хочуть повернути пільговий тариф і зробити це за ціною одна гривня за 100 кіловат-годин.

Також він додав в дописі, що ринок електроенергії є збитковим, хоча чому він збитковий, при наявності в Україні кількох атомних електростанцій з такою потужною енергетичною базою, так і не пояснив.

Допис Олего Попенко. Фото: скріншот Facebook

Попенко у своєму дописі також відзначив, що у Міненерго розглядають ще один варіант - ті, хто споживає до 300 кВт/год, для них вартість електроенергії становитиме 1,68 за кВ/ годину, від 300 до 500 кВт/год за місяць - 3,5 грн за 1 кВт. А при споживанні вище 500 кВт/год на місяць вартість 1 кВт год буде коштувати електроенергії 4,3 грн за 1 кВт/годину.

Як раніше писав портал Стіна, в Україні може зрости ціна на опалення, експерти прогнозують зростання ціни на 30-40 відсотків.

Раніше Стіна інформувала, що Нафтогаз змінює правила підключення нових абонентів до газопостачапльників, що потрібно знати.

Нагадаємо, що у НКРЕКП заявили, що ціна на електроенергію буде вищою за три грн за кіловатт.