У компанії «Нафтогаз» розповіли про нові можливості підключення

Така інформація з'явилася на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі. Відзначається, що українці можуть укласти договір на постачання газу новим способом. Стало відомо, що для цього потрібно.

Газ. Фото: YouTube, скрін
Газ. Фото: YouTube, скрін

Як виявилося, компанія «Нафтогаз» розпочала співробітництво з «Новою поштою». Таким чином, українці можуть під'єднатися до постачальника прямо у відділенні. Підкреслюється, що це абсолютно безкоштовно. Для того, щоб укласти договір, з собою на відділення пошти потрібно принести такі документи:

  • Персональний газовий номер будинку або квартири;
  • Ідентифікаційний код;
  • Паспорт;
  • Документ, що підтверджує права власника на житло;
  • Документ, що підтверджує дозвіл від другого власника, якщо у квартири або будинку два власники.

Фахівці пояснили, що заявку на підключення обробляють протягом 3-5 діб. Після цього на електронну пошту прийде лист від «Нафтогаз», яке буде містити і повідомлення про успішне підключення, і подальші інструкції для клієнта. Варто підкреслити, що також завжди можна відправити заявку прямо через портал компанії, де можна ознайомитися і з пропонованими тарифними планами на блакитне паливо.

«Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Замінювати труби в разі зміни постачальника не потрібно: газ буде доставлятися тієї ж трубою і з використанням того ж обладнання. Газопостачання під час або після зміни компанії у клієнта не припиняється », - додали експерти.

До слова, зараз клієнтам доступний тариф «Річний» (як і в інших постачальників). Він відрізняється тим, що ціна буде незмінною до 30 квітня 2022 року.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді хочуть ввести пільговий тариф на електроенергію. Стало відомо, яку ціну можуть запропонувати українцям.

Також повідомлялося, що в Раді національної безпеки і оборони назвали список колишніх чиновників, яких будуть виселяти з державних дач. Стало відомо, хто потрапив до цього переліку.

Крім того, в Пенсійному фонді України почали фінансування червневих виплат. Стало відомо, скільки коштів вже встигли перерахувати.