Фахівці попередили про небезпеку популярного продукту

Експерти запевняють, що Україна посідає перше місце за кількістю смертей викликаних серцево-судинними захворюваннями. Причиною цього є небезпечна їжа, в якій міститься величезна кількість трансжирів. Інформацією ділиться Асоціація дієтологів України.

Шкідливі продукти. Фото: скриншот YouTube-відео
Шкідливі продукти. Фото: скриншот YouTube-відео

Як відомо, трансжири - це штучний жир промислового виробництва. Його вживання підвищує вміст поганого холестерину, що своєю чергою тягне запалення в органах і кровоносних судинах. Запалення та ураження кровоносних судин призводить до їх звуження і погіршення кровотоку.

Згідно з інформацією від даної проблеми вмирає близько 18 мільйонів осіб в рік, а наша країна займає перше місце по смертях від серцево-судинних захворювань. За минулий рік померло понад 400 000 громадян.

Варто відзначити, що трансжири є найбільш небезпечним інгредієнтом і міститися в безлічі продуктів. Наприклад, величезна кількість даного інгредієнта міститься в кондитерських виробах, випічці, морозиві, маргарині або продуктів, що приготовлені з нього.

Також трансжири зустрічаються в смаженому картоплі, але в закладах громадського харчування. Відзначається, що зміни в організмі можна помітити через рік або п'ять і це важко досліджувати, але при цьому вживання трансжирів має бути регулярним.

Наприклад, якщо їсти кілька разів в тиждень печиво або цукерки протягом декількох років, то зміни звичайно ж будуть, а й примножує ризик виникнення серцево-судинних захворювань алкоголь і тютюн.

Щоб не мати проблем зі здоров'ям важливо завжди читати склад продуктів, які ми купуємо. Якщо там є «частково гідрогенізований рослинний жир», то краще відмовитися від нього. Також краще обійти стороною продукти до складу яких входить кулінарний жир. Крім того, краще не вживати оброблені продукти й випічку.

Нещодавно Стіна розповідала, що фахівці назвали людей, яким протипоказано вживання молока. Воно може викликати ряд неприємних наслідків.

Також Стіна повідомляла, що експерти назвали риси характеру, якими володіють всі геніальні люди.

Ще Стіна писала, що перераховані продукти, які дуже шкідливі для чоловіків після сорока.