У НАСА планують вивчити повідомлення про НЛО, отримані від військових США

Білл Нельсон, який є главою НАСА з травня поточного року, звернувся до дослідників агентства з проханням вивчити всі випадки спостереження пілотами ВМС США, НЛО, які ті спостерігали в останні два десятиліття. Про це інформує hightech.

НАСА.  Фото: скріншот YouTube-відео
НАСА. Фото: скріншот YouTube-відео

Звернувшись до дослідників, Нельсон запитав у них, що не могли б ті, з наукової точки зору, визначити та зробити висновки щодо того, що це були за об'єкти, які бачили неодноразово пілоти.

Також Нельсон додав, що вони просто хочуть аналізувати все, що відбувається навколо, а також знати, що ж все-таки це було.

Після того, як в газетах Politico і The New York Times в 2017 році з'явилася інформація щодо того, що пілоти ВМС неодноразово спостерігали в небі дивні літаючі об'єкти, які здійснювали такі маневри, які їх літаки просто не могли зробити. Більш того, маневри невідомих об'єктів були більш досконалими.

Також, трохи пізніше американські вчені розповіли, що навіть вивчали ті місця, в яких НЛО зазнало аварії. Крім того, вони підкреслили, що в їх розпорядженні навіть є такі аномальні об'єкти, які, щодо їх властивостей, використовуються тільки в передових технологіях.

Варто також відзначити, що в Міністерстві оборони створили спеціальну програму, яка здатна ідентифікувати передові аерокосмічні загрози, щоб розпізнавати випадки спостереження і появи невпізнаних літаючих об'єктів.

У відповідь на запит Закону про свободу інформації, який, більше трьох років тому, подав дослідник невпізнаних літаючих об'єктів Ентоні Брагалья, уряд США заявило, що у них є підтвердження у вигляді фото цих, передбачуваних, об'єктів.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що українців хочуть позбавити додаткових вихідних з нагоди низки державних свят.

Також ми писали, що українцям не варто засмучуватися, що літо зіпсовано.

Нагадуємо, що в червні християни відзначатимуть одне з 12 головних православних свят - Трійцю-2021.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще