Микола Кульбіда поділився своїм прогнозом погоди на літо в Україні

У цьому році українці доволі часто спостерігають сюрпризи від погоди. Навесні можна було помітити різкі контрасти між теплими, сонячними та холодними, дощовими днями. Так директор Українського гідрометцентру поділився з жителями країни, яку погоду варто очікувати цього літа. Про це експерт розповів в програмі Апостроф Live, ефір якої був опублікований на просторах Youtube.

Аномальна спека. Фото: скріншот Youtube-відео

За словами Миколи Кульбіди в Україні триває тенденція до кліматичних змін, а саме до підвищення середньої температури повітря. У зв'язку з цим, вважати, що літо у 2021 році буде досить прохолодним, недоцільно. Експерт зазначив, що найближчі три місяці будуть жаркими. У певні дні, температура повітря може піднятися до позначки +40 градуси.

Кульбіда заявив, що останні кілька років на планеті Земля були рекордними, якщо розглянути ситуацію, пов'язану з температурним режимом. Середня температура повітря в літній період виросла приблизно на 2 градуси. Аномальна спека найчастіше припадає на липень і серпень.

Тому літо 2021 року видасться таким же жарким, як і в попередні роки. У липні та серпні жителі України будуть часто спостерігати на термометрах коливання відміток в межах + 30 ... + 35 градуси.

Крім цього, директор Укргідрометцентру додав, що літній сезон буде залишатися жарким протягом десяти років. Винятки можливі лише в травні та на початку червня, в цей період можлива нестабільна погода з похолоданнями.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що у зв'язку прохолодним початком літа, морський сезон відпусток з тріском провалився.

Також портал Стіна повідомляв, що стало відомо, що спеціалісті спрогнозували, коли українцям чекати справжнього спекотного літа. Найближчим часом будемо спостерігати дощі та незначне тепло.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що синоптики спрогнозували погоду в Україні на перші дні літа. Стало відомо, які сюрпризи нам приготувала погода.