Через юридичну особливість Ощадбанку у клієнтів виникає безліч проблем

Клієнт одного українського банку зіткнувся з несподіваною проблемою. Як виявилося для того, щоб переїхати в інший регіон країни, необхідно обов'язково перевипустити банківську карту. Скарга на Ощадбанк з'явилася на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Український банк. Фото: скріншот Youtube-відео

У своєму відгуку незадоволений чоловік зазначив, що колись давно він оформив карту для отримання соціальних виплат і пенсій в одному з відділень Ощадбанку. Протягом декількох років клієнт переїхав жити в іншу область України. Зіткнувшись із закінченням терміну дії карти, чоловік вирішив перевипустити її, проте, як виявилося, це не так просто.

Представники Ощадбанку в телефонному режимі повідомили, що для перевипуску картки необхідно звернутися в те відділення, де спочатку був відкритий банківський рахунок. Здійснити цей процес за місцем проживання неможливо.

Таким чином, щоб уникнути подібних проблем, перед тим як поїхати в інше місто або область, необхідно закрити всі рахунки в локальному банку і заново відкрити їх уже перебуваючи в кінцевому регіоні.

Скарга на Ощадбанк. Фото: скріншот з сайту minfin.com.ua

Клієнт Ощадбанку звичайно ж не очікував, що йому доведеться зіткнутися з такою проблемою. В результаті незадоволений чоловік дізнався, що відділення даної фінансової установи оформлені на різних людей. Також в кожному регіоні існує своя база даних клієнтів, в якій немає відомостей про всіх платників.

У відповіді на скаргу співробітники Ощадбанку зазначили, що на цю мить фінансова установа працює над тим, щоб усунути подібну юридичну особливість банку.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що в Україні готують до продажу Ощадбанк. Стало відомо, що зміниться для клієнтів банку.

Також портал Стіна повідомляв, що компанія мобільного зв'язку Київстар заявила, що найближчим часом не буде підіймати тарифи для своїх в клієнтів.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що в Кабінеті міністрів запровадили нові вимоги до територіального розміщення центрів надання адміністративних послуг.