Про такого "залізного коня" може мріяти кожен водій

Шанувальники вітчизняних автомобілів прийшли в захват від побаченого. Старенький та молодецький "Запорожець" показав, як справляється з непрохідними заметами. З такими можливостями, ЗАЗ може сміливо конкурувати з кращими позашляховиками сучасного автопрому. Захоплююче відео з'явилося на просторах платформи Youtube.

Старенький Запорожець. Фото: скріншот Youtube-відео

Дуже багато хто віддає свою перевагу раритетним автомобілям, тому, що вважають їх трохи міцнішими за сучасні, з чим не можна посперечатися. На просторах мережі Інтернет з'явилося приголомшливе відео з участю справжнього монстра доріг, випущеного ще в 70-х роках.

Потужний "Запорожець" жваво виїжджає з засніженого двору, ні разу не застрягши в заметі. При цьому власник українського автомобіля показав, що його раритетний залізний кінь готовий не тільки виїхати з двору, а й на хорошій швидкості проїхатися по засніженому бездоріжжю полів. Автомобіль, попри погодні умови, пре, як справжній жеребець. Найімовірніше, що такі дороги не змогли б подолати навіть сучасні моделі.

Користувачі платформи відзначили, що на кадрах можна помітити доглянутий вигляд автомобіля. Мабуть, власник старенького ЗАЗ розуміється в техніці, тому береже свій "Запорожець", як справжній скарб.

У коментарях захоплені автолюбителі поцікавилися, які мости встановлені на цьому жвавому зразку. Однак як виявилося, Запорожець долає замети із заводською підвіскою і маточиною, без мостів.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що в Україні планують ввести новий податок на автомобілі. Платити потрібно буде навіть за стареньку техніку.

Також портал Стіна повідомляв, що спеціалісти назвали автомобілі, які найчастіше потрібно ремонтувати на СТО. Ці марки краще оминати.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що в Кабінеті міністрів вирішили підняти тарифи на бензин, дизель та газ. Нові ціни будуть сформовані на українських АЗС уже зовсім скоро.