Україні планують збільшити кількість відеокамер та фотофіксацій

Щоб зменшити кількість дорожньо-транспортних аварій на дорогах, управління планує збільшити кількість відеокамер для фіксації порушень правил дорожнього руху. Інформацією ділиться Судово-юридична газета.

Камера. Фото: скриншот YouTube-видео
Камера. Фото: скриншот YouTube-видео

Як стало відомо, на сьогодні в Україні встановлено 92 комплекти камер фото- та відео-фіксацій для спостереження та фіксації порушень правил дорожнього руху. Замісник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко представив цю інформацію. Згідно з його слів камери, будуть встановлювати поступово. До першого червня з 92 їх кількість збільшиться до 130 штук, а до кінця року адміністрація запланувала встановити порядком 400 камер відео-фіксацій.

Замісник міністра відзначає, що кожна така камера дозволяє зменшити кількість дорожньо-транспортних аварій у три рази.

Нагадаємо, у країні набрали чинності нові правила ПДР, вони обмежуються рух великовагових транспортних засобів. Рух обмежений по автомобільних дорогах державного призначення, коли температура повітря перевищується +28 градусів.

Нові обмеження будуть діяти для транспортних засобів маса, яких перевищує 24 тонни, а навантаження на вісь понад сім тонн. Правила будуть діяти упродовж всіх трьох літніх місяців.

Данні правила введення з метою збереження автомобільних доріг та їх більш тривалого використання. Контролювати температурні показники та вагу автомобілів буде Національна поліція та представники «Укртрансбезпечності»

Нещодавно Стіна розказувала, що народні депутати вже підготували новий законопроєкт, від якого будуть "в захваті" власники автомобілів. Влада планує ввести черговий наліг на траспортні засоби.

Також Стіна повідомляє, що Міністерство фінансів України поділилось інформацією щодо нових цін на автомобільне паливо. Тепер стало відомо, скільки водіям доведеться “викласти” за заправлений бак.

Ще Стіна писала, що фахівці створили рейтинг найчастіших "гостей" на СТО. Названі марки автомобілів, у яких часто трапляються несправності. Не потрібно купувати такі автомобілі.