Леся Никитюк в спортивному яскравому топі та легінси показала, як потіє в спортзалі

Відома телеведуча Леся Нікітюк обожнює жарти, з що її й люблять шанувальники. Цього разу Леся вирішила показати, з якими труднощами потрапляє в спортзал, щоб підтягнути свою і без того ідеальну фігуру. Відео дівчина зняла з наряду. Кумедний ролик зірка розмістила у своєму Instagarm.

Леся Нікітюк. Фото: скріншот Instagram
Леся Нікітюк. Фото: скріншот Instagram

Телеведуча показала, як одягає спортивне трико яскравих, зеленого з синіми і помаранчевими вставками, кольорів, і відправляється в спортзал. Після чого Леся з'являється перед скляними дверима, однак увійти ніяк не може. Дівчина смикає за ручку, і в результаті сповзає по склу, показуючи, як смішно розплющується її обличчя.

Зрештою дівчина дістає із зони декольте спеціальну карту-пропуск, проводить нею по щілині у дверях і потрапляє в зал. Тут вже Леся відвела душу. Вона показала як займається на сайклі, качає прес, руки та ноги на спеціальних тренажерах.

Звичайно ж шанувальники здогадалися, що Леся знялася в рекламі, проте вона так органічно вписалася в загальну картину відео знаменитої телеведучої, що нікому і в голову не прийшло засмучуватися через рекламний контент. Фанати написали багато веселих коментарів, а першою відгукнулася відома красуня Даша Астаф'єва.

Даша Астаф'єва, відома співачка і модель, яка також є телеведучою на українському ТБ, запитала, що робити тим дівчатам, у яких немає місця для карти в зоні декольте:

Коментар Даші Астаф'євої. Фото: скріншот Instagram

"Леся, Ви просто клас🔥", "А тепер ганчірку в руки і мити скло", "Ух, Леся і смiшнючка", "Краще реклами не бачила", - написали шанувальники.

Як писав портал Стіна, Леся Никитюк обтягнули нескінченні ніжки трико і похвалилася фігурою.

Раніше Стіна інформувала, що Леся Никитюк показала як пустує на відпочинку в Туреччині в басейні.

Нагадаємо, що Леся Никитюк прикрила тіло тонкими ниточками замість одягу, розлігшись на шезлонгу.