Українська спортсменка взяла першу золоту медаль на Паралімпіаді-2020

Не так давно в Токіо стартувала Паралімпіада-2020. При цьому вже стало відомо про першу золоту медаль, яку взяла українська збірна. Така інформація з'явилася на офіційному порталі Паралімпіади-2020.

Паралімпійці. Фото: YouTube, скрін

Так, мова йде про змагання серед плавців. Перше місце і, відповідно, золота медаль дісталася українці Єлизаветі Мерешко. Спортсменці вдалося здобути перемогу в запливі на 100 метрів вільним стилем. Друге місце дісталося американці Елізабет Маркс. Цікаво, що на третьому місці з бронзовою медаллю завершила цей етап Ганна Гонтар, ще одна представниця української делегації на Паралімпіаді в Токіо.

Таким чином, українська збірна здобула відразу дві медалі (одне золото та одну бронзу) за один етап. До слова, п'ятірку кращих в цьому етапі замкнула теж українська спортсменка: Вікторія Славцова посіла п'яте місце, таким чином потрапивши в список кращих.

Варто відзначити, що не так давно українська збірна здобула ще й бронзу з фехтування на візках. Третє почесне місце у змаганнях вдалося здобути українці Євгенії Бреус, яка перемогла представницю Угорщини.

Примітно, що в Токіо українську делегацію проводжали президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська. Глава держави у своїй промові перед спортсменами підкреслив, що вони – справжня гордість країни, а також приклад незламності й того, що можливості не мають кордонів.

Варто відзначити, що не так давно завершилася Олімпіада-2020. Українські спортсмени не тільки гідно представили свою країну, а й зайняли почесні місця. Так, наші олімпійці взяли 19 медалей, з них одну золоту, шість срібних та інші – бронзові.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що українські спортсмени заробили ще кілька золотих і бронзових медалей на Олімпіаді.

Також повідомлялося, що тренер збірної України Андрій Шевченко покинув свою посаду, стало відомо, хто займе його місце.

Крім того, у непростому поєдинку на Олімпіаді український боксер зміг "взяти" медаль, з'явилися подробиці.