Обурена клієнтка поділилася неприємною історією у відгуку про фінансову установу

Ощадбанк обслуговує чималу кількість українців і є однією з найбільших фінансових установ нашої країни. Проте, якість послуг, що надаються залишає бажати кращого, якщо вірити все відгуками клієнтів, багато з яких гнівні. Нещодавно їх список поповнився ще одним, де обурена жінка поскаржилася на блокування карт у відгуку, опублікованому на сайті Мінфіну.

Отделение Ощадбанка. Фото: скриншот YouTube-видео
Отделение Ощадбанка. Фото: скриншот YouTube-видео

Вона розповіла, що в Ощадбанку у неї дві карти - пенсійна і кредитна, причому за останньою утворилася заборгованість. В результаті пенсійна виявилася заблокованою, а на всі обурення жінки їй відповіли, що фінансова установа має право це робити, пославшись на один з пунктів кредитування. Однак в банку заявили, що клієнт може переказати гроші на кредитну карту з пенсійної, на що вона погодилася.

Однак на цьому все не закінчилося. Після того, як українка перевела необхідну для погашення заборгованості суму, вона виявила, що знялося більше грошей, ніж вона відправила. Таким чином, резюмує жінка, Ощадбанк перекинув всі гроші, якими вона може користуватися, але вже в якості кредитних коштів. Хоча, зазначила клієнтка, вона перерахувала ту суму, яку їй вказав оператор.

На завершення розлючена жінка зажадала від фінансової установи повернути їй всі гроші та назвала її дії "свавіллям". На її думку, Ощадбанк "пробив дно", оскільки не тільки заблокував соціальні виплати, але також без дозволу перерахував на кредитну карту пенсію, хоча заборгованість була відсутня.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що в Україні готують до продажу Ощадбанк. Стало відомо, що зміниться для клієнтів банку.

Також портал Стіна повідомляв, що компанія мобільного зв'язку Київстар заявила, що найближчим часом не буде підіймати тарифи для своїх в клієнтів.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що в Кабінеті міністрів запровадили нові вимоги до територіального розміщення центрів надання адміністративних послуг.