В Мережі показали, як виглядала Слава Камінська на початку своєї кар'єри співачки

Відома співачка, одна з солісток гурту "НеАнгели, який віднедавна перестав існувати, показала своє фото в молоді роки, на початку своєї співочої кар'єри. Фото для порівняння показав Instagram-паблік "Зірковий шлях".

Слава Камінська. Фото: скріншот Youtube
Слава Камінська. Фото: скріншот Youtube

На фотографії видно, що у співачки не просто виросли вуста, або стала гарніша шкіра, вона стала навіть несхожою на себе, змінився овал лиця, зникли мімічні зморшки та схоже, що навіть розріз очей инший.

Співачка не приховувала, що вносила корективи у зовнішність, але шанувальникам творчості Слави, до вподоби такі зміни. Обличчя дівчини набуло аристократичних рис, а волосся та шкіра виглядають більш доглянутими.

Шанувальники поділилися своїми емоціями від побаченого, порівнявши дві фото, виписали вердикт, стала гарнішою ніж була у молодості.

Вони пишуть: "Про свої пластичні операції Слава відкрито розповідала в різних інтерв'ю, не приховувала, нікого не обманювала. Той випадок, коли, зовнішнє втручання пішло на користь. Сильний голос. Шкода, що дует розпався. Бажаю успіхів у сильній кар'єрі", "Зараз красивіша", "Коли пластика не зашкодила", "Я її пам'ятаю ще в якомусь шоу, де брали участь пари".

Відомо, що Слава Камінська, після завершення групи "НеАнгели", одразу розпочала свою сольну кар'єру, та випустила кілька сольних пісень. Її компаньйонка Віка також випустила новий кліп як сольна співачка. Пісню, яку заспівала Вікторія так і називається "Ми не ангели".

Як раніше писав портал Стіна, що перша леді, Олена Зеленська, вразила українців новим стилем.

Раніше Стіна інформувала, що вагітна Катя Осадча "потонула" у велетенському костюмі, українці підозрюють, що буде двійня.

Нагадаємо, що іноземці влаштували весільний бум, та заполонили РАГСи, все через карантин.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще