Відома причина з якої іноземці їдуть одружуватися на Україну

У зв'язку з нестабільною епідемічною ситуацією в Україні, багатьом довелося перенести дати своїх довгоочікуваних церемоній одруження. Однак після пом'якшення правил карантину, у весільних агентствах різко підвищилася активність. Разом з цим, представники бізнесу відзначили, що кожен третій шлюб відбувається з іноземцями. Про це повідомляє інформаційний портал UBR.ua.

Весілля в Україні. Фото: скріншот Youtube-відео

Експерти, які щодня працюють з охочими організувати свої весілля, заявили, що громадяни інших країн поспішають відсвяткувати свою важливу подію в Україні. Як виявилося, це пов'язано з тим, що в нашій державі діють лояльніші карантинні обмеження, ніж в країнах Європейського союзу.

Найчастіше одружитися в Україні приїздять жителі Канади та Сполучених Штатів Америки, у яких є українське коріння. На цей час союз іноземців з нашими дівчатами зупиняється на рівні 35%. Це досить звичне явище, що чоловіки з інших країн обирають для себе жінок з України через те, що вони славляться прекрасною зовнішністю і хазяйновитістю.

Щоб заощадити на проведенні заходу, багато українок привозять своїх іноземних наречених на батьківщину, оскільки це допомагає зібрати на весіллі всіх родичів і не витратитися на дорогі переїзди.

Разом з цим влаштувати весілля в Україні куди дешевше, ніж в європейських країнах. Представники весільних агентств відзначили, що урочисте свято в середньому обходитися від 20 до 80 тисяч гривень. Послуги спеціалізованого організатора коштують приблизно 5 - 15 тисяч гривень. Багато агентств працюють згідно з фіксованою ставкою, а деякі віддають перевагу брати відсоток від загального бюджету весілля.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що у Верховній Раді планують скасувати додаткові вихідні на свята.

Також портал Стіна повідомляв, що стало відомо, що у зв'язку прохолодним початком літа, морський сезон відпусток з тріском провалився.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що синоптики спрогнозували погоду в Україні на перші дні літа. Стало відомо, які сюрпризи нам приготувала погода.