Олена Зеленська вразила українців простим, і водночас дуже стильним вбранням

Перша леді України завжди підкорює публіку своїми витонченими та стильними нарядами. Для кожного свого виходу у світ красуня Олена Зеленська вибирає для себе кращі образи, які б могли одночасно підкреслити елегантність та індивідуальність жінки. Так нещодавно на просторах соціальної мережі Instagram з'явився знімок, на якому перша леді позує в простому літньому вбранні.

Олена Зеленська. Фото: скріншот Youtube-відео

Всі вже звикли бачити дружину президента України Володимира Зеленського у вбраннях офіційно-ділового стилю. На всіх заходах Олена з'являється в стильних костюмах від українських дизайнерів. Так нещодавно жінка поділилася зі своєю аудиторією новими знімками з бізнес-зустрічі, яка була організована European Business Association.

На заході дружина президента постала перед камерами в стриманому брючному костюмі, який ідеально підкреслив струнку фігуру. Щоб відповідати дрес-коду відповідальної зустрічі, Олена Зеленська підібрала своє волосся в акуратний пучок, а на обличчі зробила легкий макіяж. Образ вийшов дуже стриманим і водночас ефектним.

Однак іноді перша леді України може дозволити собі відійти від офіційних нарядів і примірити прості повсякденні луки, які знайдуться в гардеробі кожної дівчини. На Photo Kyiv +2021 Олена з'явилася перед публікою в базовій білій футболці та світлих джинсах з високою посадкою. Щоб підкреслити свою талію, модниця вирішила додати до образу чорний пояс.

На знімку можна помітити, що для заходу дружина президента вирішила розпустити шикарне волосся, яке акуратно спадало на плечі. А ось від своїх уподобань в макіяжі Олена не відійшла, оскільки вона знову вибрала легкі та натуральні тони, які підкреслили природну красу чудової жінки.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що українські телеглядачі помітили зміни в зовнішності першої леді України.

Також портал Стіна повідомляв, що Юлія Тимошенко вирішили зустрітися з простими українцями з села.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що колишній прем'єр-міністр вбила всіх наповал своїм новим амплуа.