Президент України розповів, як він спілкується з міністрами

Глава держави взяв участь в засіданні палати місцевих влад Конгресу місцевих і регіональних влад в Хмельницькому. Відео з місця подій опублікували на офіційній сторінці Офісу президента в соціальній мережі.

Володимир Зеленський. Фото: YouTube, скрін
Володимир Зеленський. Фото: YouTube, скрін

Так, під час заходу гарант вирішив розповісти, як починається його день. За словами Володимира Олександровича, щоранку він прокидається досить рано. Уже в 5: 30-6: 00 ранку президент бере гаджет і читає різні новини в своїй стрічці - і важливі, і не зовсім, зізнався Зеленський. Вже після цього він може тут же зв'язуватися з різними міністрами. Швидше за все, саме гарант і будить багатьох глав відомств.

За словами глави держави, він думає, що представники Кабінету Міністрів вже звикли до того, що він може зателефонувати досить рано і вже спілкуватися. Зеленський також зазначив, що нерідко буває так, що його дзвінок пролунає для якогось міністра набагато раніше, ніж будильник на його смартфоні.

Наприклад, останній ранковий розмова, розповіла гарант, у нього був з Михайлом Федоровим, міністром цифровий трансформації. До слова, причина для розмови була досить приємна: за словами українського президента, додаток «Дія», яке в народі прозвали «державою в смартфоні», зацікавило інші країни. Таким чином, представники інших держав цікавляться концептом українського додатки. Видно, що Україна поступово рухається вперед, зазначив гарант.

Варто нагадати, що в додатку «Дія» українці вже можуть користуватися паспортом, а також водійським посвідченням. Крім того, під час карантину саме через це додаток громадяни відправляли заявки на отримання державної допомоги.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що президент Володимир Зеленський розповів подробиці законопроекту про олігархів. Як виявилося, чиновникам доведеться заповнювати документи після зустрічі з ними.

Також повідомлялося, що глава держави показав, з чого починає свій ранок. Відомий хореограф Влад Яма похвалив фізичну форму гаранта.

Крім того, перша леді України записала нове звернення до народу. Цього разу дружина гаранта з'явилася перед камерами в абсолютно новому образі.