У компанії «Нафтогаз» пропонують фіксований тариф і знижку

Інформація про це опублікована на офіційному порталі постачальника. Варто зазначити, що вже з травня українцям доступні «Річні» тарифи. Суть таких пакетів послуг в тому, що цілий рік для клієнта буде поставлятися блакитне паливо за єдиною ціною, без подорожчань.

Газ. Фото: YouTube, скрін
Газ. Фото: YouTube, скрін

На офіційному порталі компанії «Нафтогаз» зазначено, що тариф «Фіксований» діє до 30 квітня 2022 року. Тобто, якщо підключитися до цього пакету послуг, то ціна не буде змінюватися до вищевказаної дати. Що стосується вартості, то постачальник пропонує такі умови для клієнтів: 7,96 гривень за один кубічний метр без урахування транспортування.

При цьому оплачувати послуги потрібно, як і завжди, у міру споживання: до 25 числа кожного місяця. Більш того, можна отримати 1 відсоток знижки, якщо оплатити послуги до 15 числа. Отже, українці зможуть заощадити, якщо не будуть тягнути з оплатою до кінця зазначеного терміну.

Крім того, «Нафтогаз» - постачальник «останньої надії». Це означає, що компанія може обслуговувати тих клієнтів, які не встигли вчасно укласти договори з іншими постачальниками. Для таких споживачів вартість блакитного палива вище - 11,59 гривень за кубічний метр без урахування транспортування. Однак на червень компанія вирішила зробити знижки в 30 відсотків, що теж немало економить кошти.

Варто позначити, що рішення про «Річних» тарифах влада ухвалила, щоб захистити населення від різких стрибків ціни блакитного палива. Крім того, вартість буде стабільною і під час опалювального сезону, що буде для громадян якоїсь страховкою.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що експерти розповіли українцям, кому можуть відмовити в субсидії. Стало відомо, які норми встановлені для такої державної допомоги.

Також повідомлялося, що в Кабінеті Міністрів анонсували подорожчання електроенергії. Стало відомо, коли і на скільки буде підвищення тарифу.

Крім того, українцям пояснили, як можна довести свій страховий стаж для пенсії, якщо в Трудовій книжці є помилка. Стало відомо, які документи в цьому допоможуть.