Підключитися до "Нафтогазу" стане простіше нікуди

Газові тарифи залишаються одними з найбільш актуальних в Україні, оскільки саме плата за блакитне паливо становить левову частку кожної платіжки, особливо в зимову пору року. Постачальники щосили публікують місячні та річні тарифи, і українці кинулися шукати для себе найбільш вигідний. "Нафтогаз" не втрачає час дарма і спрощує процедуру підключення жителів нашої країни, про що написав на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

Платіжки.  Фото: скріншот YouTube-відео
Платіжки. Фото: скріншот YouTube-відео

У компанії повідомили про те, що починають співпрацювати з Новою поштою для того, щоб українці могли якомога ближче до свого дому подати заявку на підключення до послуг. Для цього "Нафтогаз" при співпраці з компанією "НоваПей", яка входить до складу групи компаній Нова пошта, запустив пілотний проєкт в 72 відділеннях, розташованих у Полтавській області.

Також протягом червня та липня за підтримки партнерів компанії планується розширення даної мережі і залучення для прийому заявок від населення України на підключення в 1 800 відділення Нової пошти. В "Нафтогазі" підкреслили, що акцент був зроблений саме на невеликих населених пунктах - районних центрах, селищах та віддалених селах, що покликане прискорити процедуру зміни постачальника і економити, таким чином, на блакитному паливі. Більш того, у відділеннях Нової пошти буде можливість оплатити платіжки за газ.

У компанії нагадали про те, як українці можуть стати їх клієнтом за допомогою поштових відділень - для цього буде потрібно 16-значний ЕIС-код, паспорт, ІПН, документ власності на житло, а також згоду співвласника в разі, якщо власників кілька.

Процедура підключення автоматична і займає від 3 до 5 днів, після чого на електронну адресу прийде відповідне повідомлення.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що у Верховній Раді вирішили знову внести зміни до вимог до пенсійного віку громадян.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що стало відомо, скільки українцям доведеться викладати за світло.

А до цього ми писали про те, що українцям не виплачують надбавку, покладену людям старше 65 років.