Київська місцева рада оприлюднила список нових назв кількох вулиць міста

Жителям України доведеться вивчати нові найменування вулиць і скверів, оскільки звичні назви більше не актуальні. Стало відомо, що комісія з питань назв прийняла рішення присвоїти скверу, який знаходиться на перетині Боричевого Току та Андріївського узвозу, ім'я відомого українського співака Василя Сліпака. Про це повідомляється на офіційному сайті КМДА.

Перейменування вулиць. Фото: скріншот Youtube-відео

За даними представників місцевої влади, громада міста вже давно планувала увічнити пам'ять відомого діяча мистецтв, який загинув, захищаючи свою країну на Донбасі. На цю мить сквер вже став одним з центрів культурного життя Києва, оскільки на його території можна знайти величезну кількість творів мистецтв українських талантів.

Разом зі сквером, нові назви також отримала площі на перехресті вулиць Леоніда Первомайського та Мечникова, що в Печерському районі. Тепер ця безіменна територія знаменується, як "Кловська площа". Проїзд до ЖК "Новопечерські Липки" з цього моменту називається вулицею Миколи Костомарова. А ось безіменна площа в Солом'янському районі, на перетині проспекту Відрадного і вулиці Героїв Севастополя, отримала назву "Площа Відрадна".

Представники відповідної комісії відзначили, що було прийнято рішення перейменувати й вулицю Академіка Кржижановського на вулицю Омеляна Пріцака. Провулок Бабушкіна тепер провулок Сеньківське. Вулиця Кайсарова отримала назву Холодноярська, а ось вулиця Крайня тепер вулиця Осипа Мандельштама.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що Київ опинився під жорстоким ударом непогоди. Жителі столиці України дотепер оговтуються після такого сюрпризу від погоди.

Також портал Стіна повідомляв, що українцям розповіли, в яких випадках можна отримати відмову на призначення субсидії.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що в Кабміні не будуть примушувати українців переходити на отримання виплат від держави на банківську карту.