Нова пошта запустила нову послугу, яка спростить одержування посилок

Компанія Нова пошта часто радує клієнтів усілякими послугами та нововведеннями. Згідно з інформацією компанія порадувала клієнтів черговою можливістю. Тепер можна оплачувати посилки за допомогою автоматичного списання. Дана інформація була оприлюднена на сайті компанії в соціальній мережі Facebook.

"Новая почта". Фото: скриншот YouTube-видео
"Новая почта". Фото: скриншот YouTube-видео

Нова пошта поінформувала, що тепер клієнти можуть оплачувати свої посилки скориставшись послугою автосписання. Їм потрібно буде лише у відділенні повідомити про це, після огляду отриманого товару.

У Новій пошті пропонують зробити таку послугу постійної та кожен раз з легкістю оплачувати посилку. Для цього багато не потрібно. Для початку потрібно додати банківську карту в мобільний додаток, а потім позначити її як головну карту в меню «Банківські картки». Такий спосіб оплати заощадить багато часу.

Суть послуги полягає в тому, що плата за посилку знімається автоматично з банківської картки клієнта, після того, як він оглянув товар і готовий його забрати. Але обов'язковою умовою є те, що одержувач зобов'язаний прив'язати банківську карту до додатка Нової пошти та обрати її основною для списання коштів.

Після огляду посилки потрібно повідомити оператору про обраний спосіб оплати. Даний спосіб допоможе відмовитися від пластикових карт, зайвого використання гаджета і не доведеться чекати поки термінал проведе платіж.

Варто зазначити, що для безпеки проведення такого виду оплати, якщо сума товару перевищує 500 гривень на мобільний телефон прийде смс з кодом, який підтверджує платіж.

Нещодавно Стіна розповідала, що в компанії "Нова пошта" запустили вигідну послугу, яка буде дуже корисна українцям. Тепер можна замовити ліки з аптеки з доставленням за доступними цінами.

Також Стіна повідомляла, що Кабінет міністрів прийняв постанову згідно з яким пенсіонери отримуватимуть свої виплати за новими правилами вже восени.

Ще Стіна інформувала що з першого червня деякі категорії пенсіонерів отримають надбавки до своїх виплат.