Українська збірна з артистичного плавання здобула бронзову медаль на Олімпіаді-2020.

Олимпиаду могут отменить. Фото: Diodand

Вся країна відзначає отримання першої медалі з артистичного плавання, адже в порівнянні з минулими роками це значний показник того, як просунулася наша збірна.

Команда була в наступному складі Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Марти Федіної, Катерини Резник, Марини і Влади Алексіївих, Аліни Шинкаренко і Єлизавети Яхно.

Наша команда завоювала третє місце по технічній групі, а також додала бали до третьої в довільній, і за підсумком цих двох програм змогла завоювати вперше заслужене бронзове місце. На першому місці опинилася команда Росії, яка виграла золото, а на другому срібному місці опинився Китай.

Враховуючи всіх супротивників і масштаби конкуруючих країн, таке протистояння багатозначне для України. Якщо говорити про перспективи, то можливо на наступних Оліпійських іграх з такими темпами, наша країна вже очолюватиме 1 місце.

Відзначимо, раніше "артистичне плавання" носило назву "Синхронне плавання", цю рубрики вирішили перейменувати, оскільки в цьому виді спортивних змагань переважаю не тільки технічні елементи, а й естетичні.

На даний момент в України вже стоїть на 37 місці за кількістю медалей, на даний момент у нас їх 11, серед яких є золото, дві срібних, а також вісім бронзових.

Оскільки Олімпіада - 2020 триває всі з нетерпінням чекають нових змагань та успіхів наших команд.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що народний депутат від "Слуги народу", спортсмен Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських іграх-2020.

Також ми писали, що дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла бронзову медаль на Олімпійських іграх.

Нагадуємо, що популярний месенджер Viber пропонує клієнтам завантажити стікери, приурочені до Олімпійських ігор-2020.