Чергова перемога українських спортсменів

В останні дні в Токіо проходять важливі міжнародні змагання - Олімпійські ігри-2020. Чергову медаль Україні приніс каратист Станіслав Горуна. Про це стало відомо 6 серпня з офіційної сторінки в Facebook НОК України.

Уболівальники. Фото: скріншот YouTube-відео

Вказується, що українець у півфіналі поступився спортсмену з Італії Луїджі Бузе з рахунком 0: 3 і приніс бронзову медаль Україні. Змагання проходили в категорії до 75 кг.

Станіслав Горуна почав змагання активно, але потім пропустив контратаку суперника, чим італієць заробив собі перше очко.

Бузе завдав українському спортсмену два точних удари, чим гарантував собі вихід у фінал.

У першому змаганні Горуна переміг японця Кена Нішімуру з рахунком 2:1. Другий бій в українця відбувся з американцем Томасом Скоттом, в якому він вийшов переможцем з результатом 2:1. А ось третя гра пройшла в нічию зі спортсменом з Угорщини Каролем Харспатаки. Попри такий результат, Станіслав Горуна вийшов у півфінал.

Після того як Горуна закінчив бій з Бузе він в інтерв'ю поділився, що незадоволений результатом, і відмітив, що на те є причини про які він вирішив не говорити.

При цьому, він зазначив, що бронзова медаль - непоганий результат, проте є різниця між очікуванням і реальним результатом.

При цьому, Горуна поділився, що радий взяти участь в Олімпійських іграх, адже участь у змаганнях дуже престижна.

До слова, карате в цьому році вперше увійшло в програму Олімпійських ігор.

Україна вже показала непогані результати в цьому виді спорту, адже 5 серпня наша спортсменка, каратистка Анжеліка Терлюга вже виграла срібну медаль. Таким чином, всього українські спортсмени вже виграли 14 медалей.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що народний депутат від "Слуги народу", спортсмен Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських іграх-2020.

Також ми писали, що дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла бронзову медаль на Олімпійських іграх.

Нагадуємо, що популярний месенджер Viber пропонує клієнтам завантажити стікери, присвячені до Олімпійських ігор-2020.