Україна отримала першу золоту медаль на Олімпіаді в Токіо

Українець Жан Беленюк, який є не тільки спортсменом, а й народним обранцем від Партії «Слуга народу», на Олімпіаді-2020, що проходила в Токіо, отримав першу золоту медаль. Інформацією ділиться НВ юа.

Жан Беленюк. Фото: скріншот YouTube-відео

Вже у фіналі в сутичці греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограмів наш український спортсмен здобув перемогу над угорцем Віктором Леринцем. Рахунок був 5: 1. в результаті Жан став чемпіоном на Олімпійських іграх.

Лідер країни Володимир Зеленський щиро привітав Беленюка з перемогою і зазначив, що його перемога, яка увінчалася золотою медаллю, була довгоочікуваною для всієї країни. Таким чином Жан довів, що можна бути успішним не тільки в одному напрямку. Він зміг досягти успіху як у спорті, так і в політичній діяльності.

Варто відзначити, що за фінальний поєдинок Беленюку довелося вибороти перемогу у хорвата Івана Гуклекома і лише тоді опинитися у фіналі. На своїй сторінці в соціальній мережі спортсмен подякував усім хто за нього вболівав.

Але і це ще не всі перемоги українських спортсменів. Українка Людмила Лузан здобула бронзову медаль у каное-одинак на дистанцію 200 метрів.

Варто відзначити, що 5 серпня медалі можуть отримати спортсмени, що борються в таких видах спорту як: