В Україні триває карантин, а статистика демонструє рекордні цифри

Однак рекорд не в бік збільшення захворюваності, а навпаки, кількість хворих коронавірусів зареєстровано менше тисячі осіб за добу, це найменший показник за 2021 рік. Дані надав МОЗ на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Вакцинація. Фото: скриншот Youtube
Вакцинація. Фото: скриншот Youtube

У звіті сказано, що за останню добу госпіталізували 994 людини, а побороли небезпечна недуга 4 516 українців. Не обійшлося без фіксації смертей, 42 людини померло від ускладнень, викликаних COVID-19.

Із захворілих за останню добу зареєстровано 50 дітей і 28 медпрацівників. Найбільша кількість хворих зафіксована в столиці, Київської області, а також на територіях Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей.

Також у МОЗ нагадали про вакцинацію, яка почалася в лютому 2021 року і триває, 1 363 264 українців вже щеплено. Також триває перевірка трьома різними тестами на присутність вірусу в українців. Це ПЛР-тестування, метод ІФА, і експрес-тестування. За добу проведено 32 269 аналізу.

Нагадаємо, в Україні нещодавно звільнили міністра Максима Степанова, і призначили нового керівника відомства охорони здоров'я, ним став головний санлікар, і заступник міністра Віктор Ляшко.

Однією з причин, які називають, за що був звільнений Степанов, це провал вакцинації в Україні. З недавнього часу в нашій країні працюють масові центри вакцинації населення. До вакцинації українці ставляться вкрай обережно, багато людей бояться робити щеплення, адже до кінця невідомо, які побічні дії може викликати препарат. Однак слід не забувати, що вакцина це єдиний спосіб побороти пандемію, і повернутися до нормального способу життя.

Як писав портал Стіна, на вихідних в Україні почали працювати центри масової вакцинації.

Раніше Стіна інформувала, що стало відомо, Туреччина повертає обмеження і правила для в'їзду в країну, карантин триває.

Нагадаємо, що медики назвали 12 симптомів, за якими можна розпізнати рак.