Курс долара США в нашій країні може просісти до рекордних показників

Про те, що згідно з інформацією, опублікованою Національним банком України, до понеділка, 7 червня 2021 року курс американської валюти впаде з 27,4 гривні до 27,29 гривні, що стане найнижчою позначкою в цьому році, але і це ще не все новини, пише "Обозреватель".

Курс валют. Фото: скриншот YouTube-видео.
Курс валют. Фото: скриншот YouTube-видео.

Відзначимо, що банк-регулятор надав довідкові значення, в основі яких - усереднені показники, а реальний курс стане формуватися на співвідношенні попиту та пропозицій на міжбанківському валютному ринку.

Однак, багато фінансових аналітиків припускають, що до кінця червня, курс національної валюти продовжить зміцнюватися, і, ймовірно, досягне рівня у 27 гривень за один долар США. Втім, за очікуваннями експертів, відбуватися це буде плавно, без будь-яких різких стрибків вниз.

Курс доллара. Фото: скриншот bank.gov.ua
Курс доллара. Фото: скриншот bank.gov.ua

Зокрема, очікується помірна ревальвація, що стала тенденцією з самого початку цього року, з невеликою перервою в середині квітня, коли на активність учасників ринку вплинула активізація військ Російської Федерації у наших кордонів. Але вже помітно, що процес здешевлення долара знову відновився, і продовжиться до кінця літнього сезону. Існує можливість, що в цьому місяці знизиться до гривні не тільки долар США, але і європейська валюта - до діапазону від 32,8 гривні до 33,5 гривні за один євро.

Нагадаємо, що не так давно, глава Мінфіну Сергій Марченко стверджував, що наша країна і Міжнародний Валютний Фонд повинні досягти домовленостей в найближчі кілька місяців, після чого, уряд для отримання наступного кредитного вливання буде повинен виконати якусь "домашню роботу", і, таким чином, до кінця поточного року курс національної валюти буде відносно стабільним.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що у Верховній Раді України пропонують ввести податки на продаж новобудов.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що названий граничний розмір житлоплощі, від якого залежить, чи буде призначено субсидію.

А до цього ми писали про те, яким штрафом в Україні карають за внесення змін до реальних показань лічильника спожитої води.