Популярний месенджер зробить доступними функції, які можуть звести нанівець переваги Viber

Про те, що Telegram відкриє відразу дві нові можливості, що дозволяють користувачам спілкуватися без будь-яких обмежень, не тільки в текстовому або голосовому, але і в відеоформаті, творець месенджера Павло Дуров повідомив у своєму особистому каналі "Durov's Channel".

Приложение "Телеграм". Фото: скриншот YouTube-видео.
Приложение "Телеграм". Фото: скриншот YouTube-видео.

Зокрема, вже найближчим часом, стане доступна можливість відеоспілкування і в голосових чатах, на потужній платформі для групових дзвінків. З'являться функції спільного використання екрана, шумозаглушення, з підтримкою версії на десктопах і планшетах, але при цьому збережеться зручність Telegram, його швидкість і шифрування.

Відзначимо, що про розробку цих можливостей з відеотрансляцій в Telegram, засновник попереджав ще у квітні поточного року, проте, за минулий час не тільки команда розробників встигла спробувати нові опції в бета-версіях Telegram. На цей час Telegram завершує роботу над підготовкою релізу фінальної збірки. Як повідомляють, вже зовсім скоро нові можливості відеодзвінків і відеотрансляцій будуть доступні всім користувачам в стабільних версіях Telegram. Наприклад, стало відомо, що всі учасники голосового чату можуть одночасно транслювати відео з камери на загальний екран.

Смартфон. Фото: Youtube
Смартфон. Фото: Youtube
Youtube

Нагадаємо, що одну з найбільш дратівливих проблем з Telegram можна вирішити у два простих кроки: щоб месенджер не засмічувати пам'ять смартфона, просто зайдіть в налаштування програми - в "Дані та пам'ять" в "Використання пам'яті". Зробіть очищення історії, і не забудьте встановити кількість днів, після закінчення яких, збережені файли повинні автоматично віддалятися з пам'яті вашого гаджета.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що Україна повністю перейде на електронні листки непрацездатності вже у вересні 2021 року.

Також раніше наш портал повідомляв про те, з яких причин користувачі все частіше хочуть відмовитися від програми "Приват24".

А до цього ми писали про те, що "Укрзалізниця" оптимізувала графіки руху пасажирських поїздів.