Екс-дружина Віктора Павлика розповіла, що з нею сталося після розставання з чоловіком

Талановита українська танцівниця Лариса Созаєва зізналася, як важко вона переживала зраду свого чоловіка, відомого виконавця Віктора Павлика. Таке життя навіть ворогу не побажати. Найсокровеннішими переживаннями артистка поділилася зі своїми відданими прихильниками на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Віктор Павлик. Фото: скріншот Youtube-відео

Віктор Павлик та Лариса Созаєва прожили разом 25 років. Однак навіть такі довгі та здавалося міцні відносини не витримали зради. Щаслива і вічно закохана дівчина неочікувано дізналася приголомшливу новину, яка вибила її з колії.

Як виявилося ефектний співак Викто Павлик почав нові романтичні відносини за межами свого сімейного гнізда. Як будь-яка жінка, Лариса дуже важко перенесла зраду свого чоловіка, якого вона так любила. Тому про прощення навіть мова не йшла.

Танцівниця зізналася, що після розставання з Павликом вона впала в депресію, а її головним страхом стало те, що все життя доведеться провести на самоті. Після розлучення самооцінка дівчини дуже впала, оскільки вона вважала себе некрасивою і старою.

Лариса зазначила, що в один момент вона почала помічати на своєму обличчі величезні зморшки, яких не було раніше. Найімовірніше, що мозок вже самостійно перебільшував все думки та емоції красуні. З часів артистка зрозуміла, що так більше тривати не може. І в один прекрасний момент Лариса вирішила, що пора повертатися до колишнього життя і радувати цей світ своєю унікальною красою.

Дівчина зробила приголомшливу фотосесію, де з новими емоціями подуріла та посміялася. Побачивши фото зі знімання, вона зрозуміла, що в реальному житті їй вдалося перевірити фразу: "Все починається з себе".

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що шанувальники побачили новий знімок зіркової пари Алли Пугачової та Максима Галкіна.

Також портал Стіна повідомляв, що Настя Каменських здивувала шанувальників несподіваним зізнанням.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що Ксенія Мішіна розповіла, що для неї найцінніше в житті.