Український оператор мобільного зв'язку відкриває нові можливості для своїх контрактних абонентів

Про те, що "Київстар" пропонує контрактним абонентам скористатися державним додатком "Дія" для проходження процесу ідентифікації, пише пресслужба телекомунікаційної компанії.

"Киевстар". Фото: скриншот YouTube-видео.
"Киевстар". Фото: скриншот YouTube-видео.

Зокрема, з червня поточного року всі фізичні особи, які є абонентами, можуть не показувати в магазинах "Київстар" паперові варіанти документів, а використовувати електронні варіанти з "Дії", для того, щоб засвідчити свою особу. Передбачається, що інтеграція процесу впізнання користувачів додатка в систему обслуговування абонентів оператора мобільного зв'язку, зможе забезпечити більш безпечний метод перевірки документів.

Наприклад, контрактним абонентам для проведення дій зі своєю СІМ-картою або номером зовсім необов'язково дублювати дані з "Дії" оригінальними паперовими документами - можна просто відкрити в додатку документ, що підтверджує особу, і озвучити персоналу "Київстар" згенерований номер, що складається з 13 цифр, або показати на своєму пристрої QR-код. Після цього співробітник просто додасть код в систему "Київстар", а абоненту достатньо лише підтвердити запит, що стосується отримання копії електронного документа.

"Киевстар". Фото: скриншот Youtube-видео
"Киевстар". Фото: скриншот Youtube-видео

У компанії обіцяють, що в найближчому майбутньому подібна опція стане доступна всім абонентам "Київстар", бо дозволяє розширити забезпечення надійного процесу ідентифікації та захистити персональні дані клієнтів.

Нагадаємо, що ні давно "Київстар" збільшив терміни оплати в послузі "Відстрочка платежу", що дозволяє залишатися на зв'язку в цьому місяці, а оплачувати лише в наступному. Ця можливість також стосується тільки контрактних абонентів.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про корисну функцію, яка допоможе залишити в цілості й схоронності всі дані, що знаходяться в особистих чатах Viber.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що "Київстар" не підійматиме тарифи для своїх абонентів, але тільки тимчасово.

А до цього ми писали про те, що в "Vodafone" повідомили, хто зможе користуватися безплатним мобільним зв'язком.