Медики назвали найнебезпечніші для організму каші

Багато хто вважає, що каші повинні бути в раціоні кожної людини, оскільки вони насичують організм корисними речовинами. Однак медики дійшли до висновку, що деякі крупи краще виключити зі свого меню, через те, що вони можуть спровокувати розвиток серйозних хвороб. Про це повідомляє інформаційний портал vector.news.

Небезпечні каші. Фото: скріншот Youtube-відео

Однією з найбільш небезпечних каш є манка. На думку експертів, ця молочна каша містить велику кількість крохмалю, який в організмі людини перетворюється на глюкозу, а потім і в цукор. Таким чином, часто вживаючи манну кашу, збільшується ризик розвитку цукрового діабету. Крім цього, в манці дуже багато глютену, який може спровокувати розвиток алергії та водночас перешкодити нормальному засвоєнню вітаміну D і заліза.

Оскільки манна каша досить калорійна, вона може стимулювати утворення відкладень зайвої ваги. Так, наприклад в 100 грамах цієї крупи у два рази більше калорій, ніж в шоколадному десерті.

Не менш небезпечною для організму є і білий рис. За словами лікарів, ця популярна крупа, в очищеному від лушпиння вигляді, абсолютно не має користі. Після обробки білий рис містить в собі тільки крохмаль. У зв'язку з цим, фахівці рекомендують вибирати для вживання бурий неочищений рис, який може наситити організм корисними елементами.

Крім цих двох круп, медики відзначили ще одну небезпечну кашу - вівсянку. Як виявилося, в складі цієї каші зовсім немає білка, тому її не можна назвати одним з кращих варіантів для сніданку. Медики радять зупинити свій вибір на цілозернових вівсяних пластівцях, які перед приготуванням необхідно замочувати у воді. Однак і їх вживати краще не частіше ніж один раз в два або три дні.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що Євген Комаровський розповів, хто повинен змінити свій звичний раціон харчування.

Також портал Стіна повідомляв, що медики назвали два напої, які допоможуть захистити організм від коронавіруса.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що дієтологи розповіли про небезпеку їжі, яка приготована на грилі.