Знаменита балетна пара розповіла про зміни в графіку гастролей

Про те, що в кількох містах України, будуть скасовані довгоочікувані виступи, і якою причиною це викликано, чоловік Катерини Кухар повідомив в офіційному Instagram-акаунті прима-балерини в розділі "Історії".

Катерина Кухар. Фото: скріншот YouTube-видео.
Катерина Кухар. Фото: скріншот YouTube-видео.

Зокрема, Олександр Стоянов разом з Катериною Кухар поділилися неприємною новиною: в трупі захворіло три артисти, і спектаклі, призначені на 2 і 3 червня, які повинні були пройти в Миколаєві та Херсоні, будуть перенесені на невизначені дати в липні. Як зазначив Олександр, це вже не перша відміна виступів, і всі артисти були "заряджені" і готові вразити публіку феєричним видовищем. Однак, крім хвороби, один з виступаючих вибув на досить тривалий час, через те, що йому повинні зробити складну операцію.

Сообщение. Фото: скриншот instagram.com/stories/ekaterinakukhar_official
Сообщение. Фото: скриншот instagram.com/stories/ekaterinakukhar_official

Втім, Катерина Кухар постаралася згладити негативні враження від малоприємного повідомлення: для тих глядачів, які все ж дочекаються липневої вистави, артисти підготують особливі сюрпризи, правда, які саме, зоряна пара ще не придумала. Можемо тільки сподіватися, що вони дійсно порадують шанувальників з Миколаєва та Херсона.

Відзначимо, що судячи з усього, на перенесених виступах повинні були показати оновлену версію балету "Діти Ночі". У всякому разі, це ж шоу повинне пройти 8 червня поточного року в Харкові. В основі "Дітей Ночі" лежить давньогрецький епос про Андрогінів, міфічних істот, які колись володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, але за їх непокору і бунтарський дух, верховний бог Олімпу - Зевс розділив їх на чоловічу і жіночу стать. З того часу кожна з частин змушена шукати свою половинку.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що на одній з приватних вечірок, Настю Каменських помітили в обіймах невідомих чоловіків.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Даша Астаф'єва позувала перед камерою в спокусливому купальнику кремового кольору.

А до цього ми писали про те, що Настя Каменських показала, як відсвяткувала день Києва.