Співак розповів про випробування, яке йому довелося пережити

Український виконавець Дмитро Монатік користується величезною популярністю, що не дивно, враховуючи його запальні пісні та відмінне вміння танцювати. Він веде активне життя в соціальних мережах, де ділиться зі своїми шанувальниками фото і відео, а також подробицями свого особистого життя. Нещодавно співак розповів про пережите горе - смерть батька, пише РБК.

Монатик. Фото: скриншот YouTube-видео
Монатик. Фото: скриншот YouTube-видео

За словами знаменитості, про жахливу трагедію він дізнався напередодні свого концерту, проте скасовувати він його не став, незважаючи на втрату рідної людини. Подробиці з особистого життя музиканта стали відомі під час прем'єри фільму "Вічно танцююча людина", випущеного Дмитром на честь свого 35-річчя.

Монатік розповів, що виступ став найскладнішим в його кар'єрі. Він поділився, що перед кожним виступом любить посидіти з хлопцями та налаштуватися, однак той день став винятком, і виконавець вирішив усамітнитися для того, щоб зібратися з думками. Дмитро згадує, що сльози не переставали котитися і він багато згадував про батька.

Співак зізнався, що його батько завжди хотів приїхати на концерт до Києва і його не покидало відчуття, що він дивиться на виступ свого сина. В той момент, розповів співак, він зрозумів, яка нелегка професія артиста і яка в неї зворотна сторона медалі. Під час того виступу піт швидко змішався зі сльозами, і ніхто не помітив, які емоції в той момент переживав Дмитро.

Він також розповів про підтримку своєї дружини, яка відчувається, за його словами, у всьому. Також виконавець поділився планами про ще одну дитину в сім'ї та зізнався, що хоче, щоб у його синів - Платона і Данила, 2015 і 2017 років народження, народилася сестричка.

Раніше Стіна писала, що співачка Тіна Кароль зачарувала шанувальників своїм бездонним декольте.

Також Стіна повідомляла, що майбутня холостячка Злата Огневич буквально розбурхала шанувальників черговим своїм ефектним фото, на якому позувала у відвертому вбранні.

Крім того, Стіна розповідала, що співачка Ірина Федишин вразила фанатів спільним виступом зі своїми синами.