У компанії «Укрпошта» розповіли, як далі будуть доставляти пенсії

Така інформація з'явилася на офіційному порталі компанії. Відзначається, що представники уряду скасували колишню постанову щодо змін в правилах доставлення пенсій. Стало відомо, що буде тепер.

Гроші. Фото: YouTube, скрін
Гроші. Фото: YouTube, скрін

Річ у тому, що раніше очікувалося, що з вересня цього року більшість пенсіонерів будуть переведені на банківські карти. В тому числі і ті, хто раніше користувався доставкою «Укрпошти». Однак в результаті Кабінет Міністрів вирішив скасувати цю постанову. Таким чином, ті, хто отримував виплати кур'єрським доставленням, зможуть це робити як мінімум до 2023 року, підкреслив директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Основна причина такого рішення - те, що тільки в 4 відсотках міст в країні є банкомати. При цьому відділення «Укрпошти» є в 100 відсотках міст, сіл і селищах. Ігор Смілянський підкреслив, що тепер понад 3 мільйонів громадян зможуть продовжити отримувати гроші за допомогою кур'єрського доставлення в тих містах, де просто немає іншого способу їх отримання. Вже до 2023 року, переконаний Смілянський, можна буде придумати відповідний механізм, при якому всі пенсіонери зможуть забирати свої виплати комфортним способом.

Варто відзначити, що не так давно також стало відомо, що компанія «Укрпошта» буде купувати свій банк. Таким чином, громадяни, які захочуть отримувати кошти від ПФУ через банківські карти, зможуть робити це прямо на пошті. На цей момент відомо, що це буде невеликий банк з малою кількістю відділень, як уже говорив Смілянський. Ймовірно, що це фінансова установа буде працювати вже восени цього року.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді поділилися прогнозом щодо заробітних плат в країні. Стало відомо, якими в найближчі роки будуть доходи українців.

Також повідомлялося, що вже з 1 липня в Україні офіційно відкривається ринок землі. Стало відомо, хто буде мати право продати земельну ділянку і які приблизні ціни.

Крім того, експерти розповіли, що робити в тих випадках, коли банкомат не повертає вашу карту. Стало відомо, як не втратити гроші через подібній ситуації.