Глава держави похвалився відпочинком в компанії журналістів

Президент нашої країни Володимир Зеленський мало не кожен день викладає нові фото і відео в соціальних мережах, причому в більшості випадків вони стосуються державних справ. Проте, гарант - жива людина та іноді йому слід відпочивати, відновлювати сили, чим він і зайнявся недавно. На офіційній сторінці Зеленського в соціальній мережі Instagram з'явилася серія фото відпочинку президента в компанії журналістів.

Владимир Зеленский. Фото: скриншот YouTube-видео
Владимир Зеленский. Фото: скриншот YouTube-видео

На кадрах лідер України позує на природі в оточенні дерев і зеленої трави. Він одягнений в сірі джинси й такого ж кольору футболку, а на задньому плані можна розглянути помічника Зеленського і главу ОП Андрія Єрмака, також одягненого в джинси й білу футболку з накинутою поверх джинсового курткою.

На всіх фотографіях Володимир Зеленський зайнятий приготуванням шашлику - він нанизує м'ясо на шампура і стежить за тим, щоб воно добре присмажилося. На галявині також розташувалися кілька наметів для захисту від палючого сонця і приємного проведення часу. На завершення президент особисто обійшов усіх присутніх і пригостив їх готових страв, а по задоволеним обличчям оточуючих можна зрозуміти, що м'ясо вийшло на славу.

У коментарі до публікації Володимир Зеленський написав про те, що провів день в компанії журналістів напередодні їх професійного свята. Він зазначив, що атмосфера була дружньою, погода хорошою, а питання - гострими, на які він дав чесні відповіді. Також президент зазначив, що йому приємно, що подібні зустрічі стали доброю традицією. У коментарях підписники гаранта пораділи його відпочинку і тому, що він проводить час з простими людьми.

Як писав портал Стіна, 20 травня Володимир Зеленский провів традиційну прес-конференцію, відповідаючи на питання журналістів.

Раніше Стіна інформувала, що Володимир Зеленський заявив, що до кінця 2021 року в Україні буде збільшено мінімальну заробітну плату і почнуться виплати для пенсіонерів 75+.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звернувся до українців в день пам'яті депортації кримських татар з Криму в 1944 році.