"Нова пошта" відповіла на важливе питання для клієнтів

Українці все частіше роблять покупки через інтернет-магазини, відповідно зростає попит на доставку посилок. Один з найбільших в Україні поштових операторів "Нова пошта" відповів на питання клієнта, в яких випадках відправник може понести незаплановані витрати. Відповідь співробітники "Нової пошти" залишили в Facebook під питанням клієнта.

"Нова пошта". Фото: скріншот Youtube-відео
"Нова пошта". Фото: скріншот Youtube-відео

Дівчина вирішила з'ясувати, чому відправник повинен платити за переадресацію посилки. Клієнт зробив переадресацію, за якою зобов'язали платити відправника.

Співробітники "Нової пошти" пояснили, що при замовленні послуги, тобто доставки посилки, вказується, хто буде оплачувати додаткову послугу.

У разі клієнтки, переадресацію повинен платити відправник, оскільки він в накладній вказав себе. Але клієнта наполягала, що вона в цьому випадку була відправником і не вказувала своє ім'я.

Щоб розібратися в ситуації, співробітник "Нової пошти" відправив запит в те відділення, куди прийшла клієнту посилка для з'ясування всіх обставин.

Через деякий час пресслужба "Нової пошти" написала, що співробітник відділення зробив помилку, він неправильно провів ідентифікацію замовника послуги переадресації.

Щоб більше подібних помилок співробітником не допускалось, пресслужба пообіцяла провести роз'яснювальну роботу.

Щоб компенсувати клієнтці незручності, компанія запропонувала промокод на безкоштовну відправку наступної посилки. Як вибачення за інцидент компанія також пообіцяла клієнтці вислати подарунок.

Ще одна клієнтка запропонувала "Нової поштою" і зовсім прибрати можливість вибору, хто повинен платити за переадресацію, залишивши її тільки за одержувачем. У компанії відповіли, що розглянуть такий варіант.

Нова пошта. Фото: Facebook

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що "Нова пошта" хоче дати своїм клієнтам більше можливостей керувати доставкою своєї посилки, внісши зміни в ряд пунктів.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще

Також ми писали, що клієнти "Нової пошти" можуть розраховуватися за посилку ще одним способом, подробиці.

Нагадуємо, що змінити постачальника газу на "Нафтогаз" тепер можна у відділенні "Нової пошти". Стало відомо, що для цього потрібно і як це зробити.