Які вакансії серед фахівців невисокого рівня в нашій країні є найприбутковішими

Про те, кому в Україні роботодавці готові платити 60 000 гривень щомісяця, навіть без наявності диплома, посилаючись на дані статистики агрегатора вакансій "Jooble", пише "Обозреватель".

Зарплаты в Украине. Фото: скриншот YouTube-видео.
Зарплаты в Украине. Фото: скриншот YouTube-видео.

Зокрема, на хорошу оплату в деяких професіях можна розраховувати просто пройшовши спеціалізовані курси та стажування, і цього цілком достатньо для придбання кваліфікації. Тобто, диплом про закінчення вищого навчального закладу має значення тільки при роботі в офісі, а не для лінійних або робочих спеціальностей. До того ж саме зараз попит на фахівців в робочій сфері як ніколи високий.

Згідно з аналітичними дослідженнями "Jooble", найбільш затребуваними, і тому високооплачуваними фахівцями без диплома про вищу освіту в поточному році, є:

  • водії таксі та водії великовагових автомобілів, що перевозять вантажі на далекі відстані - їх заробітна плата коливається в межах від 20 000 до 60 000 гривень щомісяця;
  • будівельники(в залежності від виду виконуваних робіт) можуть розраховувати на щомісячну заробітну плату в розмірі від 20 000 до 40 000 гривень;
  • майстри манікюру - щомісячна заробітна плата складе від 15 000 до 30 000 гривень;
  • працівники станцій технічного обслуговування автомобілів (автомаляри, мийники,
  • автослюсарі) - щомісячна заробітна плата в межах від 10 000 до 30 000 гривень;
  • продавці у сфері роздрібної торгівлі - щомісячна заробітна плата від 10 000 до 25 000 гривень;
  • швачки - щомісячна заробітна плата від 12 000 до 20 000 гривень;
  • касири - щомісячна заробітна плата від 8 000 до 15 000 гривень.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що в Україні планують встановити нові дорожні знаки, що будуть відповідати новим нормам безпеки.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що українцям розповіли, як можна заробити на водіях, які порушують правил дорожнього руху, досить непогані суми.

А до цього ми писали про те, що в Україні оновили правила, що стосуються етики поведінки осіб, які перебувають на державній службі.