В РНБО анонсували внесення змін до "Кримінально-процесуального кодексу України"

Про те, що в нашій країні змінять КПК, додавши можливість укладати угоди зі слідством, на онлайн-брифінгу, що пройшов у Офісі Президента, оголосив секретар РНБО України Олексій Данилов.

Алексей Данилов. Фото: скриншот YouTube-видео.
Алексей Данилов. Фото: скриншот YouTube-видео.

Зокрема, за словами Данилова, обговорювалося питання про угоду зі слідством, і, в підсумку, було прийнято рішення, внести поправки до КПК України, що б підслідні могли укладати подібні домовленості, що має прискорити процес розгляду справ.

Також, на цьому засіданні РНБО, в секретному форматі, було розглянуто питання щодо ситуації в прикордонних регіонах і посилення обороноздатності. Ще одним подібним питанням, в такій самій формі, були дії, що стосуються інтеграції України в Північноатлантичний Альянс. Обговорили й огляд загальнодержавної системи боротьби з тероризмом, удосконалення сфери національної безпеки та оборони, і розширенні центрів, з долученням до них ситуативних центрів при Кабінеті Міністрів. Важливим пунктом став і питання про виряджання українських сил в Демократичну Республіку Конго: одноголосно вирішили збільшити кількість українського миротворчого складу в цій державі.

Алексей Данилов. Фото: скриншот Youtube-видео
Алексей Данилов. Фото: скриншот Youtube-видео

Крім цього, було заслухано звіт голови МВС Арсена Авакова, щодо виконання заходів санкцій відносно "злодіїв в законі" і подібних кримінальних авторитетів: в нашій країні не залишилося жодного такого елемента, який все ще перебуває в списку санкцій переліку. До того ж ще й вислухали звіт про виконання рішення, пов'язаного з "великим переселенням" з державних дач: особняки в Конча-Заспі та Пущі-Водиці повинні покинути перші 20 осіб.

Повне відео брифінгу, є трохи нижче.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що Президент України Володимир Зеленський поділився інформацією про своє спілкування з міністрами.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що в липні громадян України очікує черговий перерахунок розміру пенсійних виплат.

А до цього ми писали про те, що в Україні впровадять нові соціальні сервіси для представників пільгових категорій населення.