Українцям розповіли, як можна заробити на водіях, які порушують правила руху, непогані суми

Як стало відомо, що в Міністерстві внутрішніх справ вже розробляють законопроєкт, за допомогою якого, багато водіїв зможуть самостійно фіксувати всі порушення правил руху на дорогах, які вчинили інші водії. Про це інформує телеграм-канал Автомобіліст.

Автомобілі.  Фото: скріншот YouTube-відео
Автомобілі. Фото: скріншот YouTube-відео

Зафіксувати порушення інших водіїв насправді буде дуже просто, для цього їм знадобитися відеореєстратор або ж смартфон, на який вони і знімуть відбувається на дорозі. Після того, як зняли порушника дорожнього руху, потрібно буде відправити відео з ним в патрульну службу поліції, щоб ті змогли скласти на нього протокол.

Крім того, варто відзначити, що ці відео, а також фото, які зібрали водії, будуть використовуватися в суді, як доказ того, що той чи інший водій, скоїв правопорушення.

Щоб швидко і просто відправляти ці відео в патрульну поліцію, необхідно буде запустити програму "Дія", адже з його допомогою, можна здійснити швидкий обмін даними. Крім того, в цьому додатку буде можлива реєстрація для всіх водіїв, які готові допомогти поліцейським з визначенням порушників правил дорожнього руху.

Також, для сумлінних водіїв, які стали свідками порушення, та зафіксували його, планують виділяти винагороду, сума якого складе 10% від штрафу самого порушника.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вже до кінця поточного року, кількість камер, які фіксують порушення на дорогах збільшитися в рази. Зробити це планують для того, щоб скоротити кількість ДТП на дорогах. Крім того, встановлюватися додаткові камери будуть поступово.

Раніше Стіна писала, що народні депутати вирішили підвищити розмір штрафів за порушення одного дуже важливого правила.

Також Стіна повідомляла, що на вулицях Києва почали встановлювати обмежувальні знаки, згідно з якими не можна перевищувати швидкість руху більше 30 км на годину.

Крім того, Стіна розповідала, що незабаром на дорогах України з'являться нові обмежувачі дорожнього руху. Йдеться про "лежачих" поліцейських, які не будуть перекривати всю дорогу.