Названо маршрути і опубліковано розклад

Настала найулюбленіша пора українців, на яку припадає у багатьох період відпусток. Більшість українців люблять проводити відпустку на морі. "Укрзалізниця" готова допомогти українцям дістатися на море, запустивши додаткові поїзди до популярного курортного міста.

Потяг. Фото: скріншот Youtube-відео
Потяг. Фото: скріншот Youtube-відео

У деяких людей вже стартував відпустку-2021, інші ж ще тільки починають планувати свій відпочинок. Головне, як дістатися до моря, адже через пандемію коронавирусной інфекції "Укрзалізниця" практично припинила всі перевезення пасажирів. Лише нещодавно компанія стала відновлювати рейси і тепер до них додадуться ще кілька популярних маршрутів.

Щоб українці змогли комфортно дістатися в межах країни на море, "Укрзалізниця" запускає поїзди до Азовського моря.

Чинний список маршрутів з 10 червня поповнять ще два пасажирські потяги до Бердянська:

  • №472 / 471 Дніпро - Бердянськ;
  • №552 / 551 Кривий Ріг - Бердняск.

Прес-служба "Укрзалізниці" пояснила, що завдяки запуску цих двох поїздів громадяни, які планують свій відпочинок на Азовському морі зможуть швидко дістатися до Бердянська і не будуть проводити час в пробках на автодорогах.

Потяги в Бердняск будуть відправлятися по парних числах, а назад - по непарних. Зазначено, що з міста Дніпро пасажирський поїзд відправлятиметься о 22:50, а прибуде до Бердянська в 8:23. З Кривого Рогу відправлення поїзда заплановано на 21:20, час прибуття залишиться тим же.

До цього "Укрзалізниця" повідомила, що до Азовського моря також будуть відправлятися поїзда і з Івано-Франківська.

Крім того, з Лисичанска, Рубіжного та Сєвєродонецька їздитимуть поїзди в Одесу. Те ж стосується і жителів Сум, а також Львова, вони також зможуть доїхати до Одеси завдяки потягам "Укрзалізниці". Компанія враховує всі регіони і робить все можливе, щоб поїздки українців з різних регіонів України в Одесу були комфортними.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що "Укрзалізниця" запустила довгі маршрути через всю країну.

Також ми писали, що з'явився список місць, де цього літа можна недорого і добре провести відпустку-2021.

Нагадуємо, що в Туреччині змінили умови системи "все включено". Нові правла можуть залишитися назавжди, що змінилося.