Вченим вдалося розробити препарат, який здатний перемогти рак

Вченим Единбурзького університету вдалося успішно провести дослідження, результати якого приємно здивували всіх. Адже їм вдалося випробувати препарат, який здатний вбивати ракові клітини і при цьому не наражати на небезпеку здоров'я людини, а також не шкодити здоровим тканинам організму. Про це інформує standard.

Лабораторія.  Фото: скріншот YouTube-відео
Лабораторія. Фото: скріншот YouTube-відео

Оскільки ракові клітини є сильними енергопоглотітелямі, то для того щоб розробити чинне проти них ліки вченим знадобилося скомбінувати хімічні харчові з'єднання з SeNBD. Таким чином, їм вдалося змусити злоякісні клітини поглинати препарат і навіть не помітити цього згубного для них ефекту.

Варто зазначити, що самі вчені навіть порівняли сам препарат з "троянським конем", оскільки механізм його роботи, такий же хитрий. Крім того, вчені і далі планують проводити випробування цього препарату, щоб переконатися вже остаточно в тому, що він абсолютно безпечний для людського організму.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що невролог розповіла про небезпечні симптоми, які є першими дзвіночками діабету і остеохондрозу. Мова зараз йде про шум у вухах. Здавалося б, чим це може бути небезпечно? Але насправді, наслідки можуть бути страшними, саме тому лікар настійно порекомендувала не жартувати з такими симптомами, а при перших їх появі відразу ж звертатися до медиків, а також обов'язково пройти всі необхідні обстеження, щоб переконатися, що у вас все нормально. Крім того, лікар позначила, що такими симптомами організм може натякати людині про порушення відбуваються в його організмі, а також свідчити про наявність таких хвороб, як цукровий діабет і остеохондроз.

Раніше Стіна писала, що фахівці виявили небезпечну курятину, вживши яку, можна надовго потрапити на лікарняне ліжко. Під час інспекції фахівці виявили куряче м'ясо, заражене сальномеллой.

Також Стіна повідомляла, що в Мережі з'явився рецепт американських панкейків, які дуже швидко готуються.

Крім того, Стіна розповідала, що фахівці назвали добавку до кави, яка здатна не тільки зміцнити імунітет, а ще й уберегти від старіння. Крім того, ця добавка доступна абсолютно всім.