Названа каша, найбільш корисна для серцево-судинної системи

Про те, яка саме, досить популярна крупа, здатна нормалізувати роботу серця, і це ще не все її позитивний вплив, пише "Change.UA".

Крупа. Фото: скриншот YouTube-видео.
Крупа. Фото: скриншот YouTube-видео.

Медичні фахівці впевнені, що людині просто необхідно правильно харчуватися, щоб зберегти нормальний стан організму. Це викликано тим, що деякі страви допоможуть поліпшити самопочуття людини та зробити сприятливий вплив при лікуванні хронічних недугів.

Втім, лише один простий продукт допоможе багато чого змінити та оберегти серце від патологій і хвороб - звичайна перлова каша, через те, що має здатність регуляції рівня холестерину в крові. Крім цього, в перлової каші міститься величезна кількість мікроелементів - кальцію, заліза, калію і хрому. Але і це ще не все - в складі крупи досить багато вітамінів груп В і К, що роблять позитивний вплив на стан судин і серця.

Крупы. Фото: скриншот Youtube-видео
Крупы. Фото: скриншот Youtube-видео

Варто відзначити, що вітаміни К просто необхідні організму для синтезу важливих білків, які забезпечують нормальний рівень згортання крові, не даючи їй занадто загуснути, а вітаміни групи В, є водорозчинними елементами, що впливають на клітинний метаболізм. Тобто, регулярне вживання перлової каші не дозволяє утворюватися тромбам і з'являтися бляшкам, які забивають судини та можуть привести до інфаркту або інсульту.

Крім того, через високий вміст рослинних волокон(клітковини), "перловка" особливо корисна для травної системи людини, через те, що клітковина підсилює перистальтику кишківника, і служить живильним середовищем для корисної мікрофлори.

Однак, у перлової каші, як і будь-якого іншого продукту, є й протипоказання. Ті, хто страждають проблемами зі шлунково-кишковим трактом, повинні спершу проконсультуватися з лікарем, перш ніж вводити у свій раціон цей продукт.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, яка проста і недорога добавка до ароматної кави володіє воістину чудотворними властивостями.

Також раніше наш портал повідомляв про те, чому замість очікуваної бадьорості, кава іноді дає заряд втоми.

А до цього ми писали про те, як приготувати панкейкі швидко, щоб вийшло ще й дуже смачно і ситно.