Фахівець розповів, чим загрожує варикозне розширення вен

Багато громадян страждають від варикозного розширення вен, але не всі знають небезпечні наслідки даного захворювання. Знаменитий лікар розповів, що в деяких випадках варикоз призводить до тромбозу і навіть летального результату. Інформацією ділиться Ранок ру.

Варикоз. Фото: скриншот YouTube-видео
Варикоз. Фото: скриншот YouTube-видео

Варикоз - це досить поширене захворювання серед громадян у віці від 30 років. Хвороба супроводжується запаленням стінок вен, їх випиранням або утворенням вузликів. При важких формах варикоз супроводжується появою виразок.

Доктор зазначає, що в деяких випадках варикозне розширення вен викликає глибокий тромбоз. Після того як згусток крові відкривається, він починає підійматися по кровотоку. Після того як тромб (кров'яний згусток) потрапляє в легеню він перекриває кровотік і викликає інфаркт органу. В результаті цього може настати смерть.

Фахівець стверджує, що близько 1% громадян мають дефект, який виражається в не зрощуванні перегородки серця. Виникнення варикозу у таких людей підвищує ризик розвитку інсульту. Як відомо, в нормі, внутрішньосудинний субстрат ніяк не може потрапити з правої частини серця, в ліву, у зв'язку з наявністю перетинки. Якщо ж вона має дефект, то згусток з легкістю долає цей шлях і викликає гостре порушення кровопостачання головного мозку.

Фахівець відзначає, що повністю вилікувати варикозне розширення вен неможливо, а ось зменшити неприємні симптоми можна за допомогою флеботоников, спеціального одягу - компресійному трикотажу і регулярному обстеженню. Крім того, потрібно стежити за своєю вагою і фізичними навантаженнями.

Нещодавно Стіна повідомляла, що фахівці поділилися порадами, як домогтися відмінного врожаю. Вони розповіли про правила посадки огірків.

Також Стіна інформувала, що експерти назвали два ефективних видів чаю, які допоможуть в профілактиці коронавірусної інфекції. Варто зазначити, що вони є в кожній аптеці й коштують копійки.

Ще Стіна писала, що медики перерахували каші, які не принесуть ніякої користі організму, а викличуть безліч проблем. Варто від них відмовитися.