Український співак відповів на питання журналістів після довгого мовчання

Популярний український музикант і в минулому політик Святослав Вакарчук тривалий час не з'являвся на публіці та уникав давати інтерв'ю. Однак нещодавно він все ж порушив тишу і відверто розповів про причини припинення політичної діяльності, а також прокоментував чутки про пошук розради на дні пляшки. Подробиці розповідає ТСН.

Святослав Вакарчук. Фото: скриншот YouTube-видео
Святослав Вакарчук. Фото: скриншот YouTube-видео

Журналісти зуміли поспілкуватися з музикантом і фронтменом групи "Океан Ельзи" в палаці "Україна" прямо перед концертом. Це спілкування з пресою стало першим за довгий час, і особлива увага була приділена чутками про нібито пристрасть Вакарчука до алкогольних напоїв. Він підкреслив, що ніколи ними не зловживав, а також додав, що живе звичайним життям і ні від кого не ховається.

Співак зазначив, що алкоголь - це прекрасна річ, але тільки якщо їм не зловживати. Він розповів, що нікуди не зникав, продовжує ходити по вулицях, ні від кого не ховається і навіть їздить в авто без тонування. За його словами, днями він отримав штраф, як і багато інших українців.

Святослав, який раніше спробував себе в політиці, але все ж повернувся назад до мистецтва, розповів, що з ним працює не тільки цивільна дружина Ляля Фонарьова, але і їх спільна дочка Діана. Вона раніше вчилася в Лондоні, після чого склала проект і спродюсувала сцену, на якій згодом виступив і сам співак.

Що стосується особистого життя, то з цього приводу Святослав Вакарчук не сказав нічого, хоча декларація його дружини говорить про те, що свої відносини вони так і не узаконили. Співак зазначив, що говорить про особисте життя тільки тоді, коли йому хочеться, але буває це вкрай рідко.

Раніше інформаційний портал Стіна повідомляв, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт розповіли всю правду про свої тривалі стосунки.

Також портал Стіна повідомляв, що Настя Каменських розбурхала публіку, опублікувавши гаряче фото, на якому позує в ефектному вбранні.

Крім цього Стіна повідомляв про те, що Леся Никитюк покрасувалась перед камерою в пікантному образі справжньої русалки.