Власники авто з іноземною реєстрацією в два кліка можуть розрахувати вартість послуг

Епопея з "євробляхами", яка триває протягом останніх кількох років, по всій видимості підійшла до свого завершення, оскільки народні обранці дали добро на пільгове розмитнення. Власники машин на іноземній реєстрації, без сумніву, зраділи такій новині, до того ж тепер можна в онлайн-режимі розрахувати, скільки грошей потрібно буде віддати за оформлення. Зробити це дозволить онлайн-калькулятор, який виклали на сайті Офісу простих рішень і результатів.

Евробляхи.  Фото: скриншот YouTube-видео
Евробляхи. Фото: скриншот YouTube-видео

Повідомляється, що здійснити розмитнення "євробляхи" можна буде за допомогою додатка або на порталі "Дія". Все, що для цього буде потрібно - це ввести дані автомобіля (марка, модель, рік випуску, тип двигуна та ін.), Після чого система сама розрахується вартість всіх послуг.

Стверджується, що такий підхід дозволить розмитнити авто на іноземній реєстрації без участі брокерів і митників, викоренивши з цього процесу корупційну складову. Вся процедура буде відбуватися повністю в автоматичному режимі та ніякої участі чиновники не братимуть.

Всі витрати також можна буде сплатити в онлайн-режимі. Важливим є і той факт, що отримання автомобіля в порту після проведення реєстрації буде без черг. Що стосується грошових коштів, необхідних для розмитнення автомобіля, то попередньо буде потрібно у два рази менше грошей, ніж на даний момент.

Варто нагадати, що раніше президент нашої держави підписав закони, які передбачають введення пільгового періоду розмитнення "євроблях". Він почне діяти вже в червні, а саме - 15 числа.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що народні депутати хочуть обкласти "податком на розкіш" автомобілі, випущені 10 років тому і навіть пізніше. Стало відомо, про які суми йдеться.

Також ми писали, що Денис Шмигаль повідомив, що пройти розмитнення автомобіля можна буде за допомогою порталу "Дія". Це викорінить корупцію, а також стане поштовхом до реформування митниці.

Нагадуємо, що українцям дали поради, звідки вигідніше завозити б/в автомобілі - з Кореї або США і скільки доведеться заплатити за її транспортування в Україну.