Про які хвороби може попереджати шум у вухах

Напевно за життя у багатьох хоч один раз, але спостерігався шум у вухах. Якщо цей симптом у людини з'являється часто, то варто насторожитися. Можливо, організм сигналізує про більш серйозні проблеми зі здоров'ям, як діабет або остеохондроз. Остеопат і невролог Олександр Євдокимов дав поради, на що варто звернути увагу людям з таким симптомом, пише ytro.ru.

Шум у вухах. Фото: скріншот YouTube-відео
Шум у вухах. Фото: скріншот YouTube-відео

Євдокимов попередив, що неприємні звуки у вухах, не тільки дзвін, але і якийсь сторонній шум і інші звуки можуть говорити про проблеми зі здоров'ям.

У списку ймовірних хвороб значитися не тільки діабет або остеохондроз. Наприклад, невролог радить в таких випадках перевірити артеріальний тиск.

Якщо він нормальний для вашого віку і не турбує взагалі, тоді слід сходити до лікаря-отоларинголога.

Вся річ у тому, що нерідко шум у вухах і інші звуки можуть свідчити про виникнення запального процесу або ураження слухового нерва.

Не виключений варіант і тиннитуса, коли у людини запалюється скронево-щелепний суглоб, розташований біля слухового проходу.

Нерідко, шум у вухах виникає у тих, хто має так звані "бляшки" в судинах. В таких випадках дзвін у вусі відбувається через пульсації в крові, коли відбувається зміна тиску.

Також шум у вухах можуть відчувати й люди з проблемами в шийній частині хребта.
Невролог зазначив, що хворі на діабет теж часто скаржаться на шум у вухах, бо з часом хвороба знищує слухові клітини з волосками. Саме вони й формують нервовий імпульс.

Євдокимов також розповів, що до нього зверталися пацієнти без явних патологій, але теж страждають на шуми у вухах. Виявилося, що цей симптом може виникнути й у людей з високим рівнем тривожності. Коли людина перебуває у стресовому стані, у нього відбуваються спазми м'язів в області середнього вуха.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що названі продукти, що виводять з організму канцерогени.

Також ми писали, що ендокринолог назвав 5 причин, чому варто відмовитися від смаженого насіння.

Нагадуємо, що медики назвали вагомі причини відмовитися від м'яса і овочів, приготованих на грилі.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще